PSYCHOPAKIET

O nas

Co to jest Psychopakiet?

Psychopakiet to ogólnopolski program wsparcia psychologicznego dla pracowników firm i ich bliskich. Nowoczesny benefit pracowniczy, który pomaga odpowiedzialnym pracodawcom dbać o swój zespół.

Psychopakiet wpisuje się w aktualne trendy wynagrodzeń pozapłacowych. Sprawimy, że hasło work life balance przestanie być pustym sloganem i pozwoli Ci cieszyć się z życia prywatnego i z radością angażować się w pracę. W Psychopakiecie uczymy radzić sobie ze stresem, lękiem, smutkiem i innymi trudnymi emocjami. Pokazujemy rozwiązania najbardziej skomplikowanych problemów. Pomagamy zarówno dzieciom, młodzieży, jak i dorosłym. Organizujemy grupy wsparcia online i szkolenia psychologiczne dla pracowników firm. Z usług Psychopakietu korzystasz tak, jak chcesz i ile chcesz. Wygodnie, bezpiecznie, profesjonalnie.

Wszystko zaczyna się w naszych głowach, więc warto o nie dbać. Korzystamy z narzędzi, które daje psychologia – bo to nauka, a nie chwilowa moda na rozwój osobisty. Dobry psycholog i psychoterapeuta zapewnia wsparcie w trudnych chwilach i kryzysach, które dotykają każdego człowieka. Poszukiwanie szczęścia nie powinno odbywać się metodą prób i błędów. Psycholog jest specjalistą, który pomoże Ci odkryć Twoją własną drogę. Ma wiedzę i narzędzia, które są realne i skuteczne.

Zadbaj o siebie i swoich bliskich

Dla Ciebie

Rozmowa z psychologiem pomaga poukładać myśli i rozwiązać problemy. To ważne, żeby zachowywać równowagę w życiu zawodowym i prywatnym. Dobry psycholog zapewni Ci work life balance. Psychoterapia online, konsultacja psychologiczna, spotkanie stacjonarne z psychologiem to jedne z wielu naszych rozwiązań. Jesteśmy blisko Ciebie. Psychopakiet to benefit, który dostarczy Ci skuteczne i trwałe narzędzia poprawiające jakość życia. Z nami otworzysz swój świat na szczęście!

Dla Twojej rodziny

Porozmawiajmy o Twojej rodzinie i bliskich. Troszczysz się o ludzi, na których Ci zależy. Psycholog rodzinny pomoże Ci znaleźć sposób na rozwiązanie codziennych problemów w domu. Konsultacja z psychologiem dziecięcym dostarczy Ci konkretne wskazówki wychowawcze. Terapia dziecka pomoże poradzić sobie z trudnymi emocjami. Terapia par poprawi jakość Twojego życia w związku. Twoi bliscy otrzymają wsparcie i opiekę, na które zasługują. Warto mieć w domu Psychopakiet.

Porozmawiajmy o tym – problemy, z którymi możesz się do nas zgłosić

PSYCHOPAKIET

Specjaliści

Wsparcie dopasowane do Ciebie

PSYCHOPAKIET

Usługi

Nasze usługi - jak możemy Ci pomóc?

PSYCHOTERAPIA

PSYCHOTERAPIA

Regularne spotkania, podczas których pracujesz nad rozwiązaniem swojego problemu. Psychoterapia skutecznie podnosi jakość życia. Uwalnia od ciężarów, które nosisz od wielu lat. Rozmowy z doświadczonym psychoterapeutą przynoszą ulgę.

KONSULTACJA PSYCHOLOGICZNA ONLINE

KONSULTACJA PSYCHOLOGICZNA ONLINE

Rozmowa z psychologiem na temat Twoich trudności, podczas której opisujesz swój problem i konsultujesz właściwe rozwiązania. Już pierwsza rozmowa z psychologiem przynosi ulgę. Konsultacja ułatwia zrozumienie siebie i innych ludzi.

TERAPIA DZIECI I MŁODZIEŻY

TERAPIA DZIECI I MŁODZIEŻY

Spotkania ze specjalistami w zakresie pomocy dzieciom i młodzieży. Podczas terapii uczymy dzieci rozwiązywać problemy, jak radzić sobie z trudnymi emocjami i kłopotliwym zachowaniem. Wspieramy w przeżywaniu nastoletnich kryzysów.

LECZENIE UZALEŻNIEŃ

LECZENIE UZALEŻNIEŃ

Rozwiązanie dla osób poszukujących skutecznego leczenia nałogów powodujących dyskomfort w codziennym funkcjonowaniu i budowaniu relacji z bliskimi. Wykwalifikowani terapeuci zapewnią Ci wsparcie, dzięki któremu wyjdziesz na prostą.

TERAPIA PAR

TERAPIA PAR

Regularne spotkania, podczas których pracujesz nad rozwiązaniem swojego problemu. Psychoterapia skutecznie podnosi jakość życia. Uwalnia od ciężarów, które nosisz od wielu lat. Rozmowy z doświadczonym psychoterapeutą przynoszą ulgę.

PSYCHODIETETYKA

PSYCHODIETETYKA

Rozmowa z psychologiem na temat Twoich trudności, podczas której opisujesz swój problem i konsultujesz właściwe rozwiązania. Już pierwsza rozmowa z psychologiem przynosi ulgę. Konsultacja ułatwia zrozumienie siebie i innych ludzi.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania?
Wyślij do nas wiadomość.

Zgłoś swoją firmę do Psychopakietu

Chciałbyś, aby w Twojej firmie działał Psychopakiet?
Poinformuj nas o tym anonimowo!

FAQ

Nasi klienci to przede wszystkim pracownicy firm i ich bliscy, ale swoją ofertę kierujemy również do klientów indywidualnych. Każdy może zarejestrować się w naszym serwisie i skorzystać z pomocy psychologicznej.
Jeśli w Twojej firmie funkcjonuje Psychopakiet, to zapewne otrzymałeś dostęp do platformy w ramach abonamentu Twojego pracodawcy. Zaloguj się na swoje konto, wybierz psychologa oraz rodzaj konsultacji. Zaznacz interesujący Cię dzień i godzinę. Gotowe!
Możesz sprawdzić dostępność gabinetów w innych miastach położonych najbliżej Twojej lokalizacji. Zachęcamy również do korzystania z naszych usług dostępnych online. Są równie skuteczne, co spotkania stacjonarne.
Koszty mogą być pokryte w całości przez pracodawcę ze środków obrotowych firmy. Pracodawca może też zdecydować się na hybrydowy model finansowania i pokryć część opłat. Usługi można także kupić indywidualnie, niezależnie od abonamentu firmowego.
Nie udostępniamy pracodawcy informacji na temat indywidualnych kont pracowników - nie wie on z jakich usług korzystasz oraz w jakim zakresie. Informacje, którymi dzielisz się z naszymi specjalistami, objęte są tajemnicą zawodową psychologów.
Jeśli jesteś pracodawcą, wypełnij formularz kontaktowy - zadzwonimy do Ciebie. Jeśli jesteś pracownikiem zwróć się do działu HR w swojej firmie lub powiadom nas przez formularz „Zgłoś swoją firmę do Psychopakietu” - skontaktujemy się z Twoją firmą.
Możesz to zrobić w podzakładce „Znajdź specjalistę” dostępnej na naszej stronie lub po zalogowaniu do swojego konta w zakładce „Psychologowie”. Przy wybieraniu specjalisty kieruj się informacjami zamieszczonymi w ich profilu - po kliknięciu „Więcej”.
Jeżeli zauważyłeś błąd w funkcjonowaniu Twojego konta możesz zgłosić go nam za pośrednictwem zakładki „Kontakt z administracją”, dostępnej w panelu użytkownika po zalogowaniu, lub skorzystać z formularza dostępnego na dole naszej strony internetowej.
Tak, możesz korzystać Psychopakietu indywidualnie. Wystarczy, że utworzysz konto na platformie Psychopakiet i wybierzesz interesujące Cię usługi oraz termin ich realizacji. Po zalogowaniu zobaczysz historię Twoich usług oraz rozliczenia finansowe.
Psychopakiet jest programem wsparcia psychologicznego dla wszystkich, którzy tego potrzebują. Z pomocy psychologicznej mogą również skorzystać Twoje dzieci. Ważne jednak, aby pierwsza konsultacja w ich sprawie odbyła się jedynie z rodzicami.
Nie musisz przygotowywać się do spotkania. Nie powinno to być dla Ciebie źródłem zmartwień. Możesz ewentualnie zastanowić się, o czym chciałbyś porozmawiać.
Oczywiście, że tak. Odwołane spotkanie będziesz mógł umówić w innym terminie. Prosimy, aby zmiany terminów konsultacji wykonywać z odpowiednim wyprzedzeniem. Ułatwi to naszą pracę i zapewni komfort pozostałym użytkownikom platformy.
Rozumiemy, że takie sytuacje mogą się zdarzyć. Zgodnie z regulaminem nie zwracamy kosztów zakupionej usługi, ponieważ stanowią rekompensatę dla specjalisty za gotowość do spotkania z Tobą. Pamiętaj, aby spotkania odwoływać do 24h przed rozpoczęciem.
Prawidłowo przeprowadzona terapia i konsultacje psychologiczne online są równie efektywne co tradycyjne. O ich skuteczności dowodzą badania naukowe (Barak i in., 2008). W trakcie spotkania zadbaj o spokojną przestrzeń i stabilny internet.