PSYCHOPAKIET

O nas

Co to jest Psychopakiet?

Psychopakiet to ogólnopolski program wsparcia psychologicznego dla pracowników firm i ich bliskich. Nowoczesny benefit pracowniczy, który pomaga odpowiedzialnym pracodawcom dbać o swój zespół.

Psychopakiet wpisuje się w aktualne trendy wynagrodzeń pozapłacowych. Sprawimy, że hasło work life balance przestanie być pustym sloganem i pozwoli Ci cieszyć się z życia prywatnego i z radością angażować się w pracę. W Psychopakiecie uczymy radzić sobie ze stresem, lękiem, smutkiem i innymi trudnymi emocjami. Pokazujemy rozwiązania najbardziej skomplikowanych problemów. Pomagamy zarówno dzieciom, młodzieży, jak i dorosłym. Organizujemy grupy wsparcia online i szkolenia psychologiczne dla pracowników firm. Z usług Psychopakietu korzystasz tak, jak chcesz i ile chcesz. Wygodnie, bezpiecznie, profesjonalnie.

Wszystko zaczyna się w naszych głowach, więc warto o nie dbać. Korzystamy z narzędzi, które daje psychologia – bo to nauka, a nie chwilowa moda na rozwój osobisty. Dobry psycholog i psychoterapeuta zapewnia wsparcie w trudnych chwilach i kryzysach, które dotykają każdego człowieka. Poszukiwanie szczęścia nie powinno odbywać się metodą prób i błędów. Psycholog jest specjalistą, który pomoże Ci odkryć Twoją własną drogę. Ma wiedzę i narzędzia, które są realne i skuteczne.

Zadbaj o siebie i swoich bliskich

Dla Ciebie

Rozmowa z psychologiem pomaga poukładać myśli i rozwiązać problemy. To ważne, żeby zachowywać równowagę w życiu zawodowym i prywatnym. Dobry psycholog zapewni Ci work life balance. Psychoterapia online, konsultacja psychologiczna, spotkanie stacjonarne z psychologiem to jedne z wielu naszych rozwiązań. Jesteśmy blisko Ciebie. Psychopakiet to benefit, który dostarczy Ci skuteczne i trwałe narzędzia poprawiające jakość życia. Z nami otworzysz swój świat na szczęście!

Dla Twojej rodziny

Porozmawiajmy o Twojej rodzinie i bliskich. Troszczysz się o ludzi, na których Ci zależy. Psycholog rodzinny pomoże Ci znaleźć sposób na rozwiązanie codziennych problemów w domu. Konsultacja z psychologiem dziecięcym dostarczy Ci konkretne wskazówki wychowawcze. Terapia dziecka pomoże poradzić sobie z trudnymi emocjami. Terapia par poprawi jakość Twojego życia w związku. Twoi bliscy otrzymają wsparcie i opiekę, na które zasługują. Warto mieć w domu Psychopakiet.

Porozmawiajmy o tym – problemy, z którymi możesz się do nas zgłosić

PSYCHOPAKIET

Specjaliści

Wsparcie dopasowane do Ciebie

PSYCHOPAKIET

Usługi

Nasze usługi - jak możemy Ci pomóc?

PSYCHOTERAPIA

PSYCHOTERAPIA

Regularne spotkania, podczas których pracujesz nad rozwiązaniem swojego problemu. Psychoterapia skutecznie podnosi jakość życia. Uwalnia od ciężarów, które nosisz od wielu lat. Rozmowy z doświadczonym psychoterapeutą przynoszą ulgę.

KONSULTACJA PSYCHOLOGICZNA ONLINE

KONSULTACJA PSYCHOLOGICZNA ONLINE

Rozmowa z psychologiem na temat Twoich trudności, podczas której opisujesz swój problem i konsultujesz właściwe rozwiązania. Już pierwsza rozmowa z psychologiem przynosi ulgę. Konsultacja ułatwia zrozumienie siebie i innych ludzi.

TERAPIA DZIECI I MŁODZIEŻY

TERAPIA DZIECI I MŁODZIEŻY

Spotkania ze specjalistami w zakresie pomocy dzieciom i młodzieży. Podczas terapii uczymy dzieci rozwiązywać problemy, jak radzić sobie z trudnymi emocjami i kłopotliwym zachowaniem. Wspieramy w przeżywaniu nastoletnich kryzysów.

LECZENIE UZALEŻNIEŃ

LECZENIE UZALEŻNIEŃ

Rozwiązanie dla osób poszukujących skutecznego leczenia nałogów powodujących dyskomfort w codziennym funkcjonowaniu i budowaniu relacji z bliskimi. Wykwalifikowani terapeuci zapewnią Ci wsparcie, dzięki któremu wyjdziesz na prostą.

TERAPIA PAR

TERAPIA PAR

Pomoc dla osób, które mają problemy w związku. Możesz tu porozmawiać o kłótniach, trudnościach, niepowodzeniach i o wszystkim, co dotyczy Ciebie i Twojego partnera lub partnerki. Każdy powód jest dobry, by pracować nad szczęściem.

PSYCHODIETETYKA

PSYCHODIETETYKA

Profesjonalne wsparcie łączące wiedzę z zakresu diet oraz zdrowia psychicznego. Psychodietetyk to osoba towarzysząca podczas zmiany nawyków żywieniowych. Troszczy się o Twoje samopoczucie, zdrową dietę, zapewnia wsparcie w kryzysach.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania?
Wyślij do nas wiadomość.

Zgłoś swoją firmę do Psychopakietu

Chciałbyś, aby w Twojej firmie działał Psychopakiet?
Poinformuj nas o tym anonimowo!

FAQ

Nasi klienci to przede wszystkim pracownicy firm i ich bliscy, ale swoją ofertę kierujemy również do klientów indywidualnych. Każdy może zarejestrować się w naszym serwisie i skorzystać z pomocy psychologicznej.
Możesz sprawdzić dostępność gabinetów w innych miastach położonych najbliżej Twojej lokalizacji. Zachęcamy również do korzystania z naszych usług dostępnych online. Są równie skuteczne, co spotkania stacjonarne.
Jeśli w Twojej firmie funkcjonuje Psychopakiet, to zapewne otrzymałeś dostęp do platformy w ramach abonamentu Twojego pracodawcy. Zaloguj się na swoje konto i wybierz psychologa oraz rodzaj konsultacji. Zaznacz interesujący Cię dzień i godzinę.
Koszty mogą być pokryte w całości przez pracodawcę ze środków obrotowych firmy. Pracodawca może też zdecydować się na hybrydowy model finansowania i pokryć część opłat. Usługi można także kupić indywidualnie, niezależnie od abonamentu firmowego.
Nie udostępniamy pracodawcy informacji na temat indywidualnych kont pracowników - nie wie on z jakich usług korzystasz oraz w jakim zakresie. Informacje, którymi dzielisz się z naszymi specjalistami, objęte są tajemnicą zawodową psychologów.
Jeśli jesteś pracodawcą, wypełnij formularz kontaktowy - zadzwonimy do Ciebie. Jeśli jesteś pracownikiem zwróć się do działu HR w swojej firmie lub powiadom nas za pomocą formularza „Zgłoś swoją firmę do Psychopakietu” - złożymy ofertę Twojej firmie.
Możesz to zrobić w podzakładce „Znajdź specjalistę” dostępnej na naszej stronie lub po zalogowaniu do swojego konta w zakładce „Psychologowie”. Przy wybieraniu specjalisty kieruj się informacjami zamieszczonymi w ich profilu - po kliknięciu „Więcej”.
Jeżeli zauważyłeś błąd w funkcjonowaniu Twojego konta możesz zgłosić go nam za pośrednictwem zakładki „Kontakt z administracją”, dostępnej w panelu użytkownika po zalogowaniu, lub skorzystać z formularza dostępnego na dole naszej strony internetowej.
Psychopakiet jest programem wsparcia psychologicznego dla wszystkich, którzy tego potrzebują. Z pomocy psychologicznej mogą również skorzystać Twoje dzieci. Ważne jednak, aby pierwsza konsultacja w ich sprawie odbyła się jedynie z rodzicami.
Tak, możesz korzystać Psychopakietu indywidualnie. Wystarczy, że utworzysz konto na platformie Psychopakiet i wybierzesz interesujące Cię usługi oraz termin ich realizacji. Po zalogowaniu zobaczysz historię Twoich usług oraz rozliczenia finansowe.
Oczywiście, że tak. Odwołane spotkanie będziesz mógł umówić w innym terminie. Prosimy, aby zmiany terminów konsultacji wykonywać z odpowiednim wyprzedzeniem. Ułatwi to naszą pracę i zapewni komfort pozostałym użytkownikom platformy.
Rozumiemy, że takie sytuacje się zdarzają. Zgodnie z regulaminem nie zwracamy kosztów zakupionej usługi, ponieważ stanowią one rekompensatę dla specjalisty za gotowość do spotkania z Tobą. Pamiętaj, by spotkania odwoływać do 24h przed rozpoczęciem.
Prawidłowo przeprowadzona terapia i konsultacje psychologiczne online są równie efektywne co tradycyjne. Ich skuteczność dowodzą badania naukowe (Azy Barak i współpracownicy, 2008). W trakcie spotkania zadbaj o spokojną przestrzeń i stabilny internet.
Nasi specjaliści to psychologowie i psychoterapeuci posiadający udokumentowane wykształcenie psychologiczne oraz szerokie doświadczenie. To pasjonaci pracujący także w środowiskach biznesowych, coachowie, trenerzy. Zostali przeszkoleni z pracy online.
Po zalogowaniu do platformy Psychopakiet możesz dokonać zakupu wszystkich usług, wybrać specjalistę, formę i termin konsultacji. Możesz również wyszukać gabinet partnerski na naszej stronie, kliknąć “Umów wizytę”, a system poprowadzi Cię dalej.
Nie. Treści wszystkich spotkań (stacjonarnych i online) objęte są tajemnicą zawodową. Dodatkowo wszystkie dane są podwójnie szyfrowane według najwyższych standardów technologicznych. Nikt poza Tobą i Twoim terapeutą nie ma do nich dostępu.