PSYCHOPAKIET

O nas

Co to jest Psychopakiet?

Psychopakiet to ogólnopolski program wsparcia psychologicznego dla pracowników firm i ich bliskich. Nowoczesny benefit pracowniczy, który pomaga odpowiedzialnym pracodawcom dbać o swój zespół.

Psychopakiet wpisuje się w aktualne trendy wynagrodzeń pozapłacowych. Sprawimy, że hasło work life balance przestanie być pustym sloganem i pozwoli Ci cieszyć się z życia prywatnego i z radością angażować się w pracę. W Psychopakiecie uczymy radzić sobie ze stresem, lękiem, smutkiem i innymi trudnymi emocjami. Pokazujemy rozwiązania najbardziej skomplikowanych problemów. Pomagamy zarówno dzieciom, młodzieży, jak i dorosłym. Organizujemy grupy wsparcia online i szkolenia psychologiczne dla pracowników firm. Z usług Psychopakietu korzystasz tak, jak chcesz i ile chcesz. Wygodnie, bezpiecznie, profesjonalnie.

Wszystko zaczyna się w naszych głowach, więc warto o nie dbać. Korzystamy z narzędzi, które daje psychologia – bo to nauka, a nie chwilowa moda na rozwój osobisty. Dobry psycholog i psychoterapeuta zapewnia wsparcie w trudnych chwilach i kryzysach, które dotykają każdego człowieka. Poszukiwanie szczęścia nie powinno odbywać się metodą prób i błędów. Psycholog jest specjalistą, który pomoże Ci odkryć Twoją własną drogę. Ma wiedzę i narzędzia, które są realne i skuteczne.

Psychopakiet to organizacja działająca w całej Polsce. Udzielamy porad psychologicznych i konsultacji zarówno online, jak i stacjonarnie. Tworzymy sieć gabinetów psychologicznych w całym kraju, by wizyta u psychologa była łatwa i powszechna, jak ta u fryzjera. Nasze usługi to więcej niż karnet na siłownię. To spokojna głowa, poukładane życie, wsparcie dla dorosłych, dzieci i całej rodziny. Psycholog to lekarz pierwszego kontaktu w sytuacjach, gdy czujesz, że nie dajesz już rady. Psychopakiet łączy rozwój osobisty ze specjalistyczną wiedzą i ideą slow life. Warto razem z nami odmienić swoje życie. Psychopakiet to przestrzeń właściwych rozwiązań. Zaufały nam już tysiące Polaków.

Psychopakiet to organizacja działająca w całej Polsce. Udzielamy porad psychologicznych i konsultacji zarówno online, jak i stacjonarnie. Tworzymy sieć gabinetów psychologicznych w całym kraju, by wizyta u psychologa była łatwa i powszechna, jak ta u fryzjera. Nasze usługi to więcej niż karnet na siłownię. To spokojna głowa, poukładane życie, wsparcie dla dorosłych, dzieci i całej rodziny. Psycholog to lekarz pierwszego kontaktu w sytuacjach, gdy czujesz, że nie dajesz już rady. Psychopakiet łączy rozwój osobisty ze specjalistyczną wiedzą i ideą slow life. Warto razem z nami odmienić swoje życie. Psychopakiet to przestrzeń właściwych rozwiązań. Zaufały nam już tysiące Polaków.

PSYCHOPAKIET

Pierwsze kroki

1
Zaloguj się/Zarejestruj się
Jeśli Twój pracodawca dołączył do Psychopakietu, dostaniesz od nas e-mail z linkiem aktywacyjnym, dzięki któremu dokończysz proces rejestracji. Niezależnie od tego, czy w Twojej firmie jest Psychopakiet, konto na platformie możesz utworzyć indywidualnie, by cieszyć się z dostępu do usług psychologicznych wtedy, gdy tego potrzebujesz, w wygodnej dla Ciebie formie.
2
Pakiet od pracodawcy lub indywidualny zakup
Nasze usługi to benefit pracowniczy. Jeśli w Twojej firmie nie ma Psychopakietu, za pośrednictwem naszej strony internetowej możesz anonimowo zgłosić swojego pracodawcę, któremu przedstawimy naszą ofertę. Możesz korzystać z naszych usług również prywatnie, dokonując indywidualnego zakupu. Psychopakiet zapewnia korzystne ceny konsultacji psychologicznych.
3
Wybierz specjalistę i umów się na spotkanie
W zakładce „Nasi specjaliści” znajdziesz specjalistów psychologów i psychoterapeutów udzielających wsparcia zarówno w formie online, jak i w gabinetach stacjonarnych. Tutaj poznasz informacje o wykształceniu i doświadczeniu specjalisty. Dowiesz się też, w jakich formach pomocy się specjalizuje. Wybierz rodzaj konsultacji i pasujący Ci termin. Umów się na spotkanie.

PSYCHOPAKIET

Dla Ciebie

Twoje bezpieczeństwo

Kierujemy się najwyższymi standardami etycznymi. Tajemnica zawodowa to norma, której przestrzega każdy psycholog udzielający wsparcia w systemie Psychopakiet. Gabinet psychologiczny to przestrzeń, w której możesz być sobą. Zarówno w gabinetach stacjonarnych, jak i online przestrzegamy zasad kodeksu etycznego psychologów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Tutaj nikt Cię nie ocenia i nie krytykuje. Możesz swobodnie mówić o sobie i swoich trudnościach. To Ty wybierasz, o czym chcesz porozmawiać ze specjalistą. W dowolnym momencie możesz zakończyć spotkanie lub zmienić terapeutę. Nasza platforma korzysta z technologii podwójnego szyfrowania danych, co oznacza pełne bezpieczeństwo podczas używania systemu Psychopakiet.Twoje dane, hasła, zakupy oraz przede wszystkim treść spotkań i wiadomości z psychologiem online są zabezpieczone i dostępne jedynie Tobie. Twoja prywatność jest dla nas bardzo ważna. Pracodawca nie ma dostępu do wybranych przez Ciebie usług, nie kontroluje Twoich zakupów i nie widzi Twojego konta.

Szyfrowana i bezpieczna platforma
Szyfrowana i bezpieczna platforma
Tajemnica zawodowa psychologów
Tajemnica zawodowa psychologów
Our team consists of verified specialists
Zespół zweryfikowanych specjalistów
Dopasowana forma wsparcia
Dopasowana forma wsparcia

PSYCHOPAKIET

Nasz zespół

Poznaj naszych specjalistów

Umów się na spotkanie w swoim mieście!

Placówki partnerskie Psychopakietu znajdują się w całej Polsce, stale poszerzamy naszą sieć współpracy.

Znajdź swoją placówkę

PSYCHOPAKIET

Spotkajmy się

ul. Sienkiewicza 35, Mielec

Relacja


ul. Brzeźna 3, Łódź

Salventa Valentyna Anisenko


Plac Bartosza Głowackiego 23, Tarnobrzeg

Pracownia psychologiczna Daria Witoń


Niedźwiedzia 4C, Wrocław

Szczerze Mówiąc


Aleja Niepodległości 14, Mielec

Gabinet Psychoterapii Krystyna Kazimierska-Kużdżał


Fishera 12, Bochnia

Usługi terapeutyczne Beata Stefańska-Obuszko


ul. Zwycięstwa 7-9, Koszalin

Strefa Pozytywnych Doświadczeń Joanna Kasprowicz


Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 12 Budynek Gerda, Zgorzelec

Joanna Lipiec


Szeroka 1, Mielec

Gabinety Dobrej Terapii


ul. Dworcowa 9, Łaziska Górne

Gabinet psychologiczny Monika Kurpas


Dworcowa 18, Parczew

SENS Karolina Delmaczyńska


Marcina Biema 5b, Olkusz

Gabinet Psychologiczny Sub Rosa Teresa Łącka


FAQ

Nasi klienci to przede wszystkim pracownicy firm i ich bliscy, ale swoją ofertę kierujemy również do klientów indywidualnych. Każdy może zarejestrować się w naszym serwisie i skorzystać z pomocy psychologicznej.
Możesz sprawdzić dostępność gabinetów w innych miastach położonych najbliżej Twojej lokalizacji. Zachęcamy również do korzystania z naszych usług dostępnych online. Są równie skuteczne, co spotkania stacjonarne.
Jeśli w Twojej firmie funkcjonuje Psychopakiet, to zapewne otrzymałeś dostęp do platformy w ramach abonamentu Twojego pracodawcy. Zaloguj się na swoje konto i wybierz psychologa oraz rodzaj konsultacji. Zaznacz interesujący Cię dzień i godzinę.
Koszty mogą być pokryte w całości przez pracodawcę ze środków obrotowych firmy. Pracodawca może też zdecydować się na hybrydowy model finansowania i pokryć część opłat. Usługi można także kupić indywidualnie, niezależnie od abonamentu firmowego.
Nie udostępniamy pracodawcy informacji na temat indywidualnych kont pracowników - nie wie on z jakich usług korzystasz oraz w jakim zakresie. Informacje, którymi dzielisz się z naszymi specjalistami, objęte są tajemnicą zawodową psychologów.
Jeśli jesteś pracodawcą, wypełnij formularz kontaktowy - zadzwonimy do Ciebie. Jeśli jesteś pracownikiem zwróć się do działu HR w swojej firmie lub powiadom nas za pomocą formularza „Zgłoś swoją firmę do Psychopakietu” - złożymy ofertę Twojej firmie.
Możesz to zrobić w podzakładce „Znajdź specjalistę” dostępnej na naszej stronie lub po zalogowaniu do swojego konta w zakładce „Psychologowie”. Przy wybieraniu specjalisty kieruj się informacjami zamieszczonymi w ich profilu - po kliknięciu „Więcej”.
Jeżeli zauważyłeś błąd w funkcjonowaniu Twojego konta możesz zgłosić go nam za pośrednictwem zakładki „Kontakt z administracją”, dostępnej w panelu użytkownika po zalogowaniu, lub skorzystać z formularza dostępnego na dole naszej strony internetowej.
Psychopakiet jest programem wsparcia psychologicznego dla wszystkich, którzy tego potrzebują. Z pomocy psychologicznej mogą również skorzystać Twoje dzieci. Ważne jednak, aby pierwsza konsultacja w ich sprawie odbyła się jedynie z rodzicami.
Tak, możesz korzystać Psychopakietu indywidualnie. Wystarczy, że utworzysz konto na platformie Psychopakiet i wybierzesz interesujące Cię usługi oraz termin ich realizacji. Po zalogowaniu zobaczysz historię Twoich usług oraz rozliczenia finansowe.
Oczywiście, że tak. Odwołane spotkanie będziesz mógł umówić w innym terminie. Prosimy, aby zmiany terminów konsultacji wykonywać z odpowiednim wyprzedzeniem. Ułatwi to naszą pracę i zapewni komfort pozostałym użytkownikom platformy.
Rozumiemy, że takie sytuacje się zdarzają. Zgodnie z regulaminem nie zwracamy kosztów zakupionej usługi, ponieważ stanowią one rekompensatę dla specjalisty za gotowość do spotkania z Tobą. Pamiętaj, by spotkania odwoływać do 24h przed rozpoczęciem.
Prawidłowo przeprowadzona terapia i konsultacje psychologiczne online są równie efektywne co tradycyjne. Ich skuteczność dowodzą badania naukowe (Azy Barak i współpracownicy, 2008). W trakcie spotkania zadbaj o spokojną przestrzeń i stabilny internet.
Nasi specjaliści to psychologowie i psychoterapeuci posiadający udokumentowane wykształcenie psychologiczne oraz szerokie doświadczenie. To pasjonaci pracujący także w środowiskach biznesowych, coachowie, trenerzy. Zostali przeszkoleni z pracy online.
Po zalogowaniu do platformy Psychopakiet możesz dokonać zakupu wszystkich usług, wybrać specjalistę, formę i termin konsultacji. Możesz również wyszukać gabinet partnerski na naszej stronie, kliknąć “Umów wizytę”, a system poprowadzi Cię dalej.
Nie. Treści wszystkich spotkań (stacjonarnych i online) objęte są tajemnicą zawodową. Dodatkowo wszystkie dane są podwójnie szyfrowane według najwyższych standardów technologicznych. Nikt poza Tobą i Twoim terapeutą nie ma do nich dostępu.