PSYCHOPAKIET

Dla Ciebie

Pakiet od pracodawcy

Ogólnopolski benefit psychologiczny

Pomoc psychologiczna w ramach benefitu to nowoczesne świadczenie pozapłacowe. Twój pracodawca może zapewnić Ci dostęp zarówno do psychologa online, jak i w partnerskich gabinetach w całej Polsce. To darmowy psycholog dla Ciebie i Twojej rodziny – dostępny zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz. Najlepsi specjaliści w kraju pracują dla Ciebie w Psychopakiecie.

Jesteś ważnym pracownikiem

Work life balance to nie puste hasło. Równowaga w pracy i życiu prywatnym to gwarancja szczęścia. Jesteś ważnym pracownikiem. Twoje zdrowie i dobrostan psychiczny to podstawa zadowolenia z wykonywanej pracy. Psychopakiet to więcej niż karnet na siłownię. To benefit, który dba o Twoje zdrowie, samopoczucie i radość z życia. Well being w najlepszym wydaniu.

Chronimy Twoją prywatność

Nieważne, czy decydujesz się na psychoterapię online, pomoc psychologa dziecięcego czy inne formy terapii. Twój pracodawca nie wie, z jakich usług korzystasz. Nie ma dostępu do Twojego konta ani do treści Twoich rozmów i wiadomości. Twoje bezpieczeństwo, prywatność i komfort to nasze najważniejsze cele. Naszych specjalistów obowiązuje także tajemnica zawodowa psychologa.

PSYCHOPAKIET

Specjaliści

Wsparcie dopasowane do Ciebie

PSYCHOPAKIET

Porozmawiajmy

Poznaj nasze usługi online i umów się na konsultacje już dziś!

Konsultacja video lub głosowa

Rozmowa z psychologiem online, podczas której możesz opowiedzieć o swoich trudnościach i poruszyć dowolny problem. Otrzymasz profesjonalną pomoc psychologiczną – poradę online. Konsultacja psychologiczna online trwa 50 minut. Może być jednorazowym spotkaniem bądź początkiem regularnej terapii. Wystarczą dobre łącze internetowe i spokojna przestrzeń do rozmowy. Wygodnie, profesjonalnie, bezpiecznie.

Zaloguj Zaloguj się

Czat tekstowy LIVE

50-minutowy czat z psychologiem. Porozmawiamy z Tobą na żywo za pomocą wiadomości tekstowych. Opisz swój problem, psycholog będzie odpowiadał na bieżąco. Szyfrowana platforma zapewnia pełne bezpieczeństwo danych. Czat internetowy z psychologiem to narzędzie, które daje natychmiastowe wsparcie. To wygodnai bezpieczna przestrzeń, w której możesz być w pełni sobą, bo to, co czujesz, nie jest słabością.

Zaloguj Zaloguj się

Pytanie do psychologa

Wiadomość e-mail do psychologa, w której możesz dokładnie opisać swoje trudności, bez obawy, że zapomnisz o czymś opowiedzieć w rozmowie na żywo. Nie musisz martwić się tym, jak wypadniesz, wszystko, co chcesz napisać, ma sens. Wiadomość tekstową do psychologa możesz wysłać w każdym momencie – bez potrzeby rezerwowania terminu. Odpowiedź otrzymasz w ciągu 48 h na swoje konto w platformie Psychopakiet.

Zaloguj Zaloguj się

Umów się na spotkanie w swoim mieście!

Placówki partnerskie Psychopakietu znajdują się w całej Polsce, stale poszerzamy naszą sieć współpracy.

Znajdź swoją placówkę

PSYCHOPAKIET

Spotkajmy się

ul. Sienkiewicza 35 , Mielec

Relacja


ul. 14 , Mielec

Placówka Przewodnik


ul. Brzeźna 3 , Łódź

Salventa Valentyna Anisenko


Niedźwiedzia 4C , Wrocław

Szczerze Mówiąc


Aleja Niepodległości 14 , Mielec

Gabinet Psychoterapii Krystyna Kazimierska-Kużdżał


Fishera 12 , Bochnia

Usługi terapeutyczne Beata Stefańska-Obuszko


ul. Zwycięstwa 7-9 , Koszalin

Strefa Pozytywnych Doświadczeń Joanna Kasprowicz


Szeroka 1 , Mielec

Gabinety Dobrej Terapii


ul. Dworcowa 9 , Łaziska Górne

Gabinet psychologiczny Monika Kurpas


Marcina Biema 5b , Olkusz

Gabinet Psychologiczny Sub Rosa Teresa Łącka


Królewska 12 , Mielec

placowka test


PSYCHOPAKIET

Razem

Grupy wsparcia

Grupa wsparcia online to miejsce, gdzie otrzymasz pomoc i wzajemne zrozumienie. Psycholodzy online moderują spotkania, w których jesteś anonimowym uczestnikiem. Tematyczne spotkania osób z podobnymi problemami działają jak terapia grupowa. Oferujemy między innymi: grupę wsparcia dla samotnych, grupę wsparcia dla rodziców dzieci niepełnosprawnych, jak również terapię grupową dla DDA i terapię grupową dla osób uzależnionych. Różne historie, podobne problemy, inspirujące spotkania. Rozmowa z psychologiem i uczestnictwo w spotkaniach online to szansa, abyś poczuł ulgę i znalazł sposób rozwiązania swoich trudności.

FAQ

Nasi klienci to przede wszystkim pracownicy firm i ich bliscy, ale swoją ofertę kierujemy również do klientów indywidualnych. Każdy może zarejestrować się w naszym serwisie i skorzystać z pomocy psychologicznej.
Możesz sprawdzić dostępność gabinetów w innych miastach położonych najbliżej Twojej lokalizacji. Zachęcamy również do korzystania z naszych usług dostępnych online. Są równie skuteczne, co spotkania stacjonarne.
Jeśli w Twojej firmie funkcjonuje Psychopakiet, to zapewne otrzymałeś dostęp do platformy w ramach abonamentu Twojego pracodawcy. Zaloguj się na swoje konto i wybierz psychologa oraz rodzaj konsultacji. Zaznacz interesujący Cię dzień i godzinę.
Koszty mogą być pokryte w całości przez pracodawcę ze środków obrotowych firmy. Pracodawca może też zdecydować się na hybrydowy model finansowania i pokryć część opłat. Usługi można także kupić indywidualnie, niezależnie od abonamentu firmowego.
Nie udostępniamy pracodawcy informacji na temat indywidualnych kont pracowników - nie wie on z jakich usług korzystasz oraz w jakim zakresie. Informacje, którymi dzielisz się z naszymi specjalistami, objęte są tajemnicą zawodową psychologów.
Jeśli jesteś pracodawcą, wypełnij formularz kontaktowy - zadzwonimy do Ciebie. Jeśli jesteś pracownikiem zwróć się do działu HR w swojej firmie lub powiadom nas za pomocą formularza „Zgłoś swoją firmę do Psychopakietu” - złożymy ofertę Twojej firmie.
Możesz to zrobić w podzakładce „Znajdź specjalistę” dostępnej na naszej stronie lub po zalogowaniu do swojego konta w zakładce „Psychologowie”. Przy wybieraniu specjalisty kieruj się informacjami zamieszczonymi w ich profilu - po kliknięciu „Więcej”.
Jeżeli zauważyłeś błąd w funkcjonowaniu Twojego konta możesz zgłosić go nam za pośrednictwem zakładki „Kontakt z administracją”, dostępnej w panelu użytkownika po zalogowaniu, lub skorzystać z formularza dostępnego na dole naszej strony internetowej.
Psychopakiet jest programem wsparcia psychologicznego dla wszystkich, którzy tego potrzebują. Z pomocy psychologicznej mogą również skorzystać Twoje dzieci. Ważne jednak, aby pierwsza konsultacja w ich sprawie odbyła się jedynie z rodzicami.
Tak, możesz korzystać Psychopakietu indywidualnie. Wystarczy, że utworzysz konto na platformie Psychopakiet i wybierzesz interesujące Cię usługi oraz termin ich realizacji. Po zalogowaniu zobaczysz historię Twoich usług oraz rozliczenia finansowe.
Oczywiście, że tak. Odwołane spotkanie będziesz mógł umówić w innym terminie. Prosimy, aby zmiany terminów konsultacji wykonywać z odpowiednim wyprzedzeniem. Ułatwi to naszą pracę i zapewni komfort pozostałym użytkownikom platformy.
Rozumiemy, że takie sytuacje się zdarzają. Zgodnie z regulaminem nie zwracamy kosztów zakupionej usługi, ponieważ stanowią one rekompensatę dla specjalisty za gotowość do spotkania z Tobą. Pamiętaj, by spotkania odwoływać do 24h przed rozpoczęciem.
Prawidłowo przeprowadzona terapia i konsultacje psychologiczne online są równie efektywne co tradycyjne. Ich skuteczność dowodzą badania naukowe (Azy Barak i współpracownicy, 2008). W trakcie spotkania zadbaj o spokojną przestrzeń i stabilny internet.
Nasi specjaliści to psychologowie i psychoterapeuci posiadający udokumentowane wykształcenie psychologiczne oraz szerokie doświadczenie. To pasjonaci pracujący także w środowiskach biznesowych, coachowie, trenerzy. Zostali przeszkoleni z pracy online.
Po zalogowaniu do platformy Psychopakiet możesz dokonać zakupu wszystkich usług, wybrać specjalistę, formę i termin konsultacji. Możesz również wyszukać gabinet partnerski na naszej stronie, kliknąć “Umów wizytę”, a system poprowadzi Cię dalej.
Nie. Treści wszystkich spotkań (stacjonarnych i online) objęte są tajemnicą zawodową. Dodatkowo wszystkie dane są podwójnie szyfrowane według najwyższych standardów technologicznych. Nikt poza Tobą i Twoim terapeutą nie ma do nich dostępu.