PSYCHOPAKIET

Dla Ciebie

Pakiet od pracodawcy

Ogólnopolski benefit psychologiczny

Pomoc psychologiczna w ramach benefitu to nowoczesne świadczenie pozapłacowe. Twój pracodawca może zapewnić Ci dostęp zarówno do psychologa online, jak i w partnerskich gabinetach w całej Polsce. To darmowy psycholog dla Ciebie i Twojej rodziny – dostępny zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz. Najlepsi specjaliści w kraju pracują dla Ciebie w Psychopakiecie.

Jesteś ważnym pracownikiem

Work life balance to nie puste hasło. Równowaga w pracy i życiu prywatnym to gwarancja szczęścia. Jesteś ważnym pracownikiem. Twoje zdrowie i dobrostan psychiczny to podstawa zadowolenia z wykonywanej pracy. Psychopakiet to więcej niż karnet na siłownię. To benefit, który dba o Twoje zdrowie, samopoczucie i radość z życia. Well being w najlepszym wydaniu.

Chronimy Twoją prywatność

Nieważne, czy decydujesz się na psychoterapię online, pomoc psychologa dziecięcego czy inne formy terapii. Twój pracodawca nie wie, z jakich usług korzystasz. Nie ma dostępu do Twojego konta ani do treści Twoich rozmów i wiadomości. Twoje bezpieczeństwo, prywatność i komfort to nasze najważniejsze cele. Naszych specjalistów obowiązuje także tajemnica zawodowa psychologa.

PSYCHOPAKIET

Specjaliści

Wsparcie dopasowane do Ciebie

PSYCHOPAKIET

Porozmawiajmy

Poznaj nasze usługi online i umów się na konsultacje już dziś!

Konsultacja video lub głosowa

Rozmowa z psychologiem online, podczas której możesz opowiedzieć o swoich trudnościach i poruszyć dowolny problem. Otrzymasz profesjonalną pomoc psychologiczną – poradę online. Konsultacja psychologiczna online trwa 50 minut. Może być jednorazowym spotkaniem bądź początkiem regularnej terapii. Wystarczą dobre łącze internetowe i spokojna przestrzeń do rozmowy. Wygodnie, profesjonalnie, bezpiecznie.

Zaloguj Zaloguj się

Czat tekstowy LIVE

50-minutowy czat z psychologiem. Porozmawiamy z Tobą na żywo za pomocą wiadomości tekstowych. Opisz swój problem, psycholog będzie odpowiadał na bieżąco. Szyfrowana platforma zapewnia pełne bezpieczeństwo danych. Czat internetowy z psychologiem to narzędzie, które daje natychmiastowe wsparcie. To wygodnai bezpieczna przestrzeń, w której możesz być w pełni sobą, bo to, co czujesz, nie jest słabością.

Zaloguj Zaloguj się

Pytanie do psychologa

Wiadomość e-mail do psychologa, w której możesz dokładnie opisać swoje trudności, bez obawy, że zapomnisz o czymś opowiedzieć w rozmowie na żywo. Nie musisz martwić się tym, jak wypadniesz, wszystko, co chcesz napisać, ma sens. Wiadomość tekstową do psychologa możesz wysłać w każdym momencie – bez potrzeby rezerwowania terminu. Odpowiedź otrzymasz w ciągu 48 h na swoje konto w platformie Psychopakiet.

Zaloguj Zaloguj się

Umów się na spotkanie w swoim mieście!

Placówki partnerskie Psychopakietu znajdują się w całej Polsce, stale poszerzamy naszą sieć współpracy.

Znajdź swoją placówkę

PSYCHOPAKIET

Spotkajmy się

Przykro nam, nie ma aktualnie żadnych gabinetów.

PSYCHOPAKIET

Razem

Grupy wsparcia

Grupa wsparcia online to miejsce, gdzie otrzymasz pomoc i wzajemne zrozumienie. Psycholodzy online moderują spotkania, w których jesteś anonimowym uczestnikiem. Tematyczne spotkania osób z podobnymi problemami działają jak terapia grupowa. Oferujemy między innymi: grupę wsparcia dla samotnych, grupę wsparcia dla rodziców dzieci niepełnosprawnych, jak również terapię grupową dla DDA i terapię grupową dla osób uzależnionych. Różne historie, podobne problemy, inspirujące spotkania. Rozmowa z psychologiem i uczestnictwo w spotkaniach online to szansa, abyś poczuł ulgę i znalazł sposób rozwiązania swoich trudności.

FAQ

Nasi klienci to przede wszystkim pracownicy firm i ich bliscy, ale swoją ofertę kierujemy również do klientów indywidualnych. Każdy może zarejestrować się w naszym serwisie i skorzystać z pomocy psychologicznej.
Możesz sprawdzić dostępność gabinetów w innych miastach położonych najbliżej Twojej lokalizacji. Zachęcamy również do korzystania z naszych usług dostępnych online. Są równie skuteczne, co spotkania stacjonarne.
Jeśli w Twojej firmie funkcjonuje Psychopakiet, to zapewne otrzymałeś dostęp do platformy w ramach abonamentu Twojego pracodawcy. Zaloguj się na swoje konto i wybierz psychologa oraz rodzaj konsultacji. Zaznacz interesujący Cię dzień i godzinę.
Koszty mogą być pokryte w całości przez pracodawcę ze środków obrotowych firmy. Pracodawca może też zdecydować się na hybrydowy model finansowania i pokryć część opłat. Usługi można także kupić indywidualnie, niezależnie od abonamentu firmowego.
Nie udostępniamy pracodawcy informacji na temat indywidualnych kont pracowników - nie wie on z jakich usług korzystasz oraz w jakim zakresie. Informacje, którymi dzielisz się z naszymi specjalistami, objęte są tajemnicą zawodową psychologów.
Jeśli jesteś pracodawcą, wypełnij formularz kontaktowy - zadzwonimy do Ciebie. Jeśli jesteś pracownikiem zwróć się do działu HR w swojej firmie lub powiadom nas za pomocą formularza „Zgłoś swoją firmę do Psychopakietu” - złożymy ofertę Twojej firmie.
Możesz to zrobić w podzakładce „Znajdź specjalistę” dostępnej na naszej stronie lub po zalogowaniu do swojego konta w zakładce „Psychologowie”. Przy wybieraniu specjalisty kieruj się informacjami zamieszczonymi w ich profilu - po kliknięciu „Więcej”.
Jeżeli zauważyłeś błąd w funkcjonowaniu Twojego konta możesz zgłosić go nam za pośrednictwem zakładki „Kontakt z administracją”, dostępnej w panelu użytkownika po zalogowaniu, lub skorzystać z formularza dostępnego na dole naszej strony internetowej.
Psychopakiet jest programem wsparcia psychologicznego dla wszystkich, którzy tego potrzebują. Z pomocy psychologicznej mogą również skorzystać Twoje dzieci. Ważne jednak, aby pierwsza konsultacja w ich sprawie odbyła się jedynie z rodzicami.
Tak, możesz korzystać Psychopakietu indywidualnie. Wystarczy, że utworzysz konto na platformie Psychopakiet i wybierzesz interesujące Cię usługi oraz termin ich realizacji. Po zalogowaniu zobaczysz historię Twoich usług oraz rozliczenia finansowe.
Oczywiście, że tak. Odwołane spotkanie będziesz mógł umówić w innym terminie. Prosimy, aby zmiany terminów konsultacji wykonywać z odpowiednim wyprzedzeniem. Ułatwi to naszą pracę i zapewni komfort pozostałym użytkownikom platformy.
Rozumiemy, że takie sytuacje się zdarzają. Zgodnie z regulaminem nie zwracamy kosztów zakupionej usługi, ponieważ stanowią one rekompensatę dla specjalisty za gotowość do spotkania z Tobą. Pamiętaj, by spotkania odwoływać do 24h przed rozpoczęciem.
Prawidłowo przeprowadzona terapia i konsultacje psychologiczne online są równie efektywne co tradycyjne. Ich skuteczność dowodzą badania naukowe (Azy Barak i współpracownicy, 2008). W trakcie spotkania zadbaj o spokojną przestrzeń i stabilny internet.
Nasi specjaliści to psychologowie i psychoterapeuci posiadający udokumentowane wykształcenie psychologiczne oraz szerokie doświadczenie. To pasjonaci pracujący także w środowiskach biznesowych, coachowie, trenerzy. Zostali przeszkoleni z pracy online.
Po zalogowaniu do platformy Psychopakiet możesz dokonać zakupu wszystkich usług, wybrać specjalistę, formę i termin konsultacji. Możesz również wyszukać gabinet partnerski na naszej stronie, kliknąć “Umów wizytę”, a system poprowadzi Cię dalej.
Nie. Treści wszystkich spotkań (stacjonarnych i online) objęte są tajemnicą zawodową. Dodatkowo wszystkie dane są podwójnie szyfrowane według najwyższych standardów technologicznych. Nikt poza Tobą i Twoim terapeutą nie ma do nich dostępu.