PSYCHOPAKIET

Dla Ciebie

Pakiet od pracodawcy

Ogólnopolski benefit psychologiczny

Pomoc psychologiczna w ramach benefitu to nowoczesne świadczenie pozapłacowe. Twój pracodawca może zapewnić Ci dostęp zarówno do psychologa online, jak i w partnerskich gabinetach w całej Polsce. To darmowy psycholog dla Ciebie i Twojej rodziny – dostępny zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz. Najlepsi specjaliści w kraju pracują dla Ciebie w Psychopakiecie.

Jesteś ważnym pracownikiem

Work life balance to nie puste hasło. Równowaga w pracy i życiu prywatnym to gwarancja szczęścia. Jesteś ważnym pracownikiem. Twoje zdrowie i dobrostan psychiczny to podstawa zadowolenia z wykonywanej pracy. Psychopakiet to więcej niż karnet na siłownię. To benefit, który dba o Twoje zdrowie, samopoczucie i radość z życia. Well being w najlepszym wydaniu.

Chronimy Twoją prywatność

Nieważne, czy decydujesz się na psychoterapię online, pomoc psychologa dziecięcego czy inne formy terapii. Twój pracodawca nie wie, z jakich usług korzystasz. Nie ma dostępu do Twojego konta ani do treści Twoich rozmów i wiadomości. Twoje bezpieczeństwo, prywatność i komfort to nasze najważniejsze cele. Naszych specjalistów obowiązuje także tajemnica zawodowa psychologa.

PSYCHOPAKIET

Specjaliści

Wsparcie dopasowane do Ciebie

PSYCHOPAKIET

Porozmawiajmy

Poznaj nasze usługi online i umów się na konsultacje już dziś!

Konsultacja video lub głosowa

Rozmowa z psychologiem online, podczas której możesz opowiedzieć o swoich trudnościach i poruszyć dowolny problem. Otrzymasz profesjonalną pomoc psychologiczną – poradę online. Konsultacja psychologiczna online trwa 50 minut. Może być jednorazowym spotkaniem bądź początkiem regularnej terapii. Wystarczą dobre łącze internetowe i spokojna przestrzeń do rozmowy. Wygodnie, profesjonalnie, bezpiecznie.

Zaloguj Zaloguj się

Czat tekstowy LIVE

50-minutowy czat z psychologiem. Porozmawiamy z Tobą na żywo za pomocą wiadomości tekstowych. Opisz swój problem, psycholog będzie odpowiadał na bieżąco. Szyfrowana platforma zapewnia pełne bezpieczeństwo danych. Czat internetowy z psychologiem to narzędzie, które daje natychmiastowe wsparcie. To wygodnai bezpieczna przestrzeń, w której możesz być w pełni sobą, bo to, co czujesz, nie jest słabością.

Zaloguj Zaloguj się

Pytanie do psychologa

Wiadomość e-mail do psychologa, w której możesz dokładnie opisać swoje trudności, bez obawy, że zapomnisz o czymś opowiedzieć w rozmowie na żywo. Nie musisz martwić się tym, jak wypadniesz, wszystko, co chcesz napisać, ma sens. Wiadomość tekstową do psychologa możesz wysłać w każdym momencie – bez potrzeby rezerwowania terminu. Odpowiedź otrzymasz w ciągu 48 h na swoje konto w platformie Psychopakiet.

Zaloguj Zaloguj się

Umów się na spotkanie w swoim mieście!

Placówki partnerskie Psychopakietu znajdują się w całej Polsce, stale poszerzamy naszą sieć współpracy.

Znajdź swoją placówkę

PSYCHOPAKIET

Spotkajmy się

ul. Sienkiewicza 35, Mielec

Relacja

poniedziałek-piątek
8.00-16.00


PSYCHOPAKIET

Razem

Grupy wsparcia

Grupa wsparcia online to miejsce, gdzie otrzymasz pomoc i wzajemne zrozumienie. Psycholodzy online moderują spotkania, w których jesteś anonimowym uczestnikiem. Tematyczne spotkania osób z podobnymi problemami działają jak terapia grupowa. Oferujemy między innymi: grupę wsparcia dla samotnych, grupę wsparcia dla rodziców dzieci niepełnosprawnych, jak również terapię grupową dla DDA i terapię grupową dla osób uzależnionych. Różne historie, podobne problemy, inspirujące spotkania. Rozmowa z psychologiem i uczestnictwo w spotkaniach online to szansa, abyś poczuł ulgę i znalazł sposób rozwiązania swoich trudności.

FAQ

Brak najczęściej zadawanych pytań