PSYCHOPAKIET

Dla Ciebie

Pakiet od pracodawcy

Ogólnopolski benefit psychologiczny

Pomoc psychologiczna w ramach benefitu to nowoczesne świadczenie pozapłacowe. Twój pracodawca może zapewnić Ci dostęp zarówno do psychologa online, jak i w partnerskich gabinetach w całej Polsce. To darmowy psycholog dla Ciebie i Twojej rodziny – dostępny zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz. Najlepsi specjaliści w kraju pracują dla Ciebie w Psychopakiecie.

Jesteś ważnym pracownikiem

Work life balance to nie puste hasło. Równowaga w pracy i życiu prywatnym to gwarancja szczęścia. Jesteś ważnym pracownikiem. Twoje zdrowie i dobrostan psychiczny to podstawa zadowolenia z wykonywanej pracy. Psychopakiet to więcej niż karnet na siłownię. To benefit, który dba o Twoje zdrowie, samopoczucie i radość z życia. Well being w najlepszym wydaniu.

Chronimy Twoją prywatność

Nieważne, czy decydujesz się na psychoterapię online, pomoc psychologa dziecięcego czy inne formy terapii. Twój pracodawca nie wie, z jakich usług korzystasz. Nie ma dostępu do Twojego konta ani do treści Twoich rozmów i wiadomości. Twoje bezpieczeństwo, prywatność i komfort to nasze najważniejsze cele. Naszych specjalistów obowiązuje także tajemnica zawodowa psychologa.

PSYCHOPAKIET

Specjaliści

Wsparcie dopasowane do Ciebie

Spotkania w gabinetach stacjonarnych

Znajdź psychologa
w Twojej okolicy

Usługi psychologiczne online

W wygodnej formie, gdziekolwiek jesteś

PSYCHOPAKIET

Porozmawiajmy

Poznaj nasze usługi psychologiczne online i umów się na konsultację już dziś!

Konsultacja video lub głosowa

Rozmowa z psychologiem online, podczas której możesz opowiedzieć o swoich trudnościach i poruszyć dowolny problem. Otrzymasz profesjonalną pomoc psychologiczną – poradę online. Konsultacja psychologiczna online trwa 50 minut. Może być jednorazowym spotkaniem bądź początkiem regularnej terapii. Wystarczą dobre łącze internetowe i spokojna przestrzeń do rozmowy. Wygodnie, profesjonalnie, bezpiecznie.

Zaloguj się Zaloguj się

Czat tekstowy LIVE

50-minutowy czat z psychologiem. Porozmawiamy z Tobą na żywo za pomocą wiadomości tekstowych. Opisz swój problem, psycholog będzie odpowiadał na bieżąco. Szyfrowana platforma zapewnia pełne bezpieczeństwo danych. Czat internetowy z psychologiem to narzędzie, które daje natychmiastowe wsparcie. To wygodnai bezpieczna przestrzeń, w której możesz być w pełni sobą, bo to, co czujesz, nie jest słabością.

Zaloguj się Zaloguj się

Pytanie do psychologa

Wiadomość e-mail do psychologa, w której możesz dokładnie opisać swoje trudności, bez obawy, że zapomnisz o czymś opowiedzieć w rozmowie na żywo. Nie musisz martwić się tym, jak wypadniesz, wszystko, co chcesz napisać, ma sens. Wiadomość tekstową do psychologa możesz wysłać w każdym momencie – bez potrzeby rezerwowania terminu. Odpowiedź otrzymasz w ciągu 48 h na swoje konto w platformie Psychopakiet.

Zaloguj się Zaloguj się

Umów się na spotkanie w swoim mieście!

Gabinety partnerskie Psychopakietu znajdują się w całej Polsce, stale poszerzamy naszą sieć współpracy.

Znajdź swój gabinet

PSYCHOPAKIET

Spotkajmy się

Ul. Pogodna 3, Mielec

Gabinet 1

poniedziałek-piątek
8.00-16.00


Ul. Pogodna 3, Mielec

Gabinet 2

poniedziałek-piątek
8.00-16.00


Ul. Betonowa 2, Charzewice

Gabinet 3

poniedziałek-piątek
8.00-16.00

PSYCHOPAKIET

Razem

Grupy wsparcia

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using, making it look like readable English. Many desktop publishing packages and web page editors now use Lorem Ipsum as their default model text, and a search for "lorem ipsum" will uncover many web sites still in their infancy. Various versions have evolved over the years, sometimes by accident, sometimes. On purpose (injected humour and the like). On purpose (injected humour and the like). On purpose (injected humour and the like). On purpose (injected humour and the like). On purpose (injected humour and the like). On purpose (injected humour and the like).It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. ur and the like). On purpose (injected humour and the like).It is a long established fact that.

Najczęściej zadawane pytania

Lorem ipsum dolor sit amet.
Lorem ipsum dolor sit amet.