Jak działa Psychopakiet?

1

Odbiorcą naszych usług są firmy

Zachęcamy pracodawców do dbania o psychikę pracowników w ramach pozapłacowych form wynagrodzenia. Każdą organizację traktujemy indywidualnie, by jak najlepiej zrozumieć ludzi, którzy w niej pracują, i odpowiedzieć na ich potrzeby.

2

Psychopakiet to benefit pracowniczy

Pracownicy mogą korzystać z pomocy psychologicznej w podobny sposób, jak wykorzystują karnet na siłownię. Terapia jest usługą, która poprawia jakość życia. To nowoczesny, wpisujący się w aktualne trendy i bardzo potrzebny benefit.

3

Tworzymy sieć gabinetów partnerskich

Zapraszamy do współpracy psychologów i psychoterapeutów posiadających własne gabinety. To dodatkowa praca we własnej pracowni, dzięki której możesz pomagać na większą skalę. Chcemy realizować usługi Psychopakietu w całej Polsce.

4

Współpracujemy z psychologami online

Psycholog online może podjąć z nami współpracę na każdym etapie prowadzenia swojej praktyki. Wystarczą szybkie łącze i spokojna przestrzeń do rozmowy. Nie trzeba wynajmować gabinetu – to wygodna opcja dla psychologa i psychoterapeuty.

5

Nasza platforma to doskonałe narzędzie pracy

W jednym miejscu udostępnisz klientom swój kalendarz, potwierdzisz lub odwołasz wizytę, odpowiesz na pytania, zrealizujesz konsultację wideo, stworzysz i zaprezentujesz swój profil. Nie potrzebujesz innych aplikacji.

6

Upowszechniamy dostęp do usług psychologicznych

Gabinety psychologiczne w całej Polsce czy psycholog online? Zapewniamy wsparcie na wyciągnięcie ręki. To rozsądny i skuteczny benefit. Pomoc psychologiczna jest potrzebna tysiącom Polaków. Każdy powinien mieć do niej dostęp.

PSYCHOPAKIET

Współpraca

Pracuj tak, jak chcesz

Konsultacja video lub głosowa

Konsultacja psychologiczna online trwająca 50 minut. To praca dla psychologa polegająca na jednorazowym lub regularnym odbywaniu spotkań z klientem. Wymaga stabilnego łącza internetowego oraz spokojnej przestrzeni.

Czat tekstowy Live

50-minutowy czat z psychologiem, który odbywa się za pomocą wiadomości tekstowych na żywo. Rozmowa z psychologiem zapewnia natychmiastowe wsparcie dla klienta. To idealne rozwiązanie dla osób preferujących pisanie.

Pytanie do psychologa

Wiadomość do psychologa, w której klient opisuje swoje trudności. To forma pomocy, z której można skorzystać w każdym momencie, bez konieczności rezerwowania terminu. Psycholog musi odpowiedzieć na nią w ciągu 48 h.

Spotkanie stacjonarne

Tradycyjne spotkania z psychologiem lub psychoterapeutą w ich gabinetach psychologicznych. Współpracujemy z placówkami w całej Polsce, by każdy mógł skorzystać z naszych usług, bez względu na to, gdzie się znajduje.