PSYCHOPAKIET

Dlaczego warto

Psychopakiet - siła organizacji

Psychopakiet to benefit zapewniający powszechną pomoc dla pracowników firm z całej Polski. Chcemy, by zasięg usługi stale się powiększał i docierał do kolejnych osób, które nie mogą pozwolić sobie na opiekę psychologiczną – brak im odpowiednich środków, odwagi lub od najbliższego specjalisty dzieli ich spora odległość. Chcemy pokazać, że wizyta w gabinecie psychologicznym nie różni się od tej u fryzjera i nie należy się jej wstydzić. Nie uda nam się tego osiągnąć bez Ciebie! Dlatego oferujemy pracę psychologom i psychoterapeutom, którzy chcą nieść wsparcie razem z nami.

Zależy nam na Tobie, a żeby to pokazać, przygotowaliśmy szereg udogodnień. Pracuj, jak chcesz i kiedy chcesz. W tym momencie świadczymy usługi drogą stacjonarną w gabinetach psychologicznych oraz online poprzez: konsultacje wideo lub głosowe, czat tekstowy lub pytanie do psychologa, na które należy odpowiedzieć w ciągu 48 h. Zapewniamy elastyczne godziny pracy oraz możliwość rozwoju. Dołącz do naszego zespołu i razem z nami zmieniaj świat!

PSYCHOPAKIET

Start

Jak zacząć?

 • WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, ZWERYFIKUJEMY TWOJE DANE I KWALIFIKACJE

  WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, ZWERYFIKUJEMY TWOJE DANE I KWALIFIKACJE

  Kliknij poniżej w formularz zgłoszeniowy przy rodzaju współpracy, która Cię interesuje (stacjonarnie bądź online). Skontaktujemy się z Tobą. Zależy nam, aby w Psychopakiecie pracowali specjaliści, dlatego sprawdzimy Twoje, wykształcenie i doświadczenie w pracy terapeutycznej. Jesteś dla nas ważny. Twoje dane są bezpieczne – służą nam jedynie do rekrutacji, zawarcia umowy i rejestracji Twojego konta.

 • TWORZYMY TWOJE KONTO I ZAPRASZAMY NA SZKOLENIA

  TWORZYMY TWOJE KONTO I ZAPRASZAMY NA SZKOLENIA

  Etap rekrutacji kończy się zawarciem umowy i zaproszeniem na szkolenie. Poruszamy na nim tematy: udzielania pomocy psychologicznej online, trudności, które mogą Cię spotkać, nietypowych interwencji terapeutycznych oraz przejścia niezbędnych procedur. Przeprowadzamy też szkolenie techniczne z obsługi platformy Psychopakiet będące wsparciem dla wszystkich, którzy nie czują się swobodnie w korzystaniu z narzędzi internetowych.

 • REALIZUJ USŁUGI W WYGODNEJ DLA CIEBIE FORMIE I CZERP SATYSFAKCJĘ Z WSPÓŁPRACY

  REALIZUJ USŁUGI W WYGODNEJ DLA CIEBIE FORMIE I CZERP SATYSFAKCJĘ Z WSPÓŁPRACY

  Sam wybierasz, jaka forma współpracy jest dla Ciebie najkorzystniejsza. Możesz: prowadzić konsultacje online w formie wideo, udzielać pomocy, odpowiadając na pytania klienta na czacie z psychologiem lub odpisywać na wiadomości do psychologa (e-maile). Możesz też pracować stacjonarnie w swoim gabinecie. Jednocześnie możesz realizować wszystkie powyższe usługi lub tylko wybrane.

 • CIESZ SIĘ STABILNYM ŹRÓDŁEM DOCHODU

  CIESZ SIĘ STABILNYM ŹRÓDŁEM DOCHODU

  Twój dochód w systemie Psychopakiet jest zależny od liczby konsultacji, które przeprowadziłeś, i wiadomości, na które odpisałeś. Sam ustalasz zakres zaangażowania w realizację usług psychologicznych w Psychopakiecie. Być może stanie się on dla Ciebie głównym źródłem dochodu ze względu na stawki wynagrodzenia dla psychologów – jedne z najwyższych na rynku.

PSYCHOPAKIET

Dołącz do nas

Współpraca online

Współpraca z gabinetami stacjonarnymi

Współpraca online

Formularz zgłoszeniowy

Współpraca z gabinetami stacjonarnymi

Formularz zgłoszeniowy

PSYCHOPAKIET

Wspólny cel

Praca dla Psychologa

Psychopakiet to miejsce Twojej pracy, zapraszamy do naszego zespołu! Mamy oferty pracy dla psychologa, które będą idealne właśnie dla Ciebie. Psychopakiet to nie tylko benefit – to także miejsce scalające ludzi, których łączą wspólny cel, odpowiednie wykształcenie i lata doświadczeń. To przede wszystkim platforma dla ludzi z pasją niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Zapewniamy pracę dla psychologów i psychoterapeutów, których cechuje pełen profesjonalizm. Ludzi, którzy chcą razem z nami zapewniać mieszkańcom Polski powszechny dostęp do usług psychologicznych. Mierzymy wysoko – nie uda nam się bez Twojej pomocy. Zapoznaj się z naszą ofertą i dołącz do naszego zespołu. Czekamy właśnie na Ciebie!

Tworzymy atrakcyjne miejsca pracy

Współpraca z Psychopakietem może stanowić Twoje główne zajęcie lub być idealnym uzupełnieniem codziennego grafiku. Praca psychologa jest atrakcyjnie wynagradzana.Naszym pracownikom zapewniamy to samo, co klientom – spokojną głowę i znaczącą redukcję stresu w pracy. Z tego powodu gwarantujemy Ci stabilne i satysfakcjonujące wynagrodzenie oraz jasno sprecyzowany zakres obowiązków. W naszym modelu pracy zmierzamy w kierunku normalizacji dbania o zdrowie psychiczne, a także szacunku oraz tolerancji w firmach. W Psychopakiecie nie ma miejsca na dyskryminację i nierówności. Twoja praca to konkretna wartość, która jest przez nas doceniana. Stań się członkiem naszej załogi i daj nam o siebie zadbać.