PSYCHOPAKIET

O nas

Co to jest Psychopakiet?

Psychopakiet to ogólnopolski program wsparcia psychologicznego, który pomaga rozwiązywać problemy pracodawców i pracowników firm. Dla Ciebie Psychopakiet to przede wszystkim miejsce, w którym otwiera się przed Tobą dostęp do nowych klientów stacjonarnie bądź online. To praca w gabinecie psychologicznym we własnym wymiarze godzin, w wygodnym systemie rejestracji. Psychopakiet to benefit, który wspiera całe rodziny. Wiemy, jak duże jest zapotrzebowanie na pomoc psychologiczną. Chcemy, by pracodawcy dbali o pracowników poprzez wzięcie społecznej odpowiedzialności za ich zdrowie psychiczne. Pragniemy realnie pomagać i wpływać na dostęp do opieki psychologicznej. Nasza platforma jest nowoczesnym i wygodnym narzędziem. Dodawanie dostępności, potwierdzenia spotkań, odwoływanie wizyt — wszystko jest proste i intuicyjne. Poprowadzisz konsultacje online oraz grupy wsparcia bez potrzeby instalowania dodatkowych aplikacji. Twój profil na naszej platformie pomoże Ci zbudować osobistą markę — wypromujemy Cię też w mediach społecznościowych

PSYCHOPAKIET

Współpraca

Dlaczego warto

Praca psychologa jest wciąż niedoceniana, szczególnie w usługach budżetowych, zapewnianych przez państwo. Psychopakiet łączy psychologię ze światem biznesu. Dajemy przestrzeń do realizacji usług psychologicznych dla pracowników firm i ich bliskich – i to wszystko na ogólnopolską skalę. Psychopakiet to benefit przyszłości. Zapraszamy Cię do współpracy i przesłania formularza zgłoszeniowego. Współpraca z nami równa się atrakcyjne wynagrodzenie. Psychopakiet to praca dla psychologa, która wspiera rozwój i samorealizację. Nasza platforma to wirtualna recepcja i aplikacja, które zapewnia Tobie i Twoim klientom komfort spotkań online i stacjonarnych.

Wysokie wynagrodzenia - Twoja praca ma wartość!
Narzędzie do obsługi Twojego gabinetu
Pełen grafik według Twoich dostępności
Wsparcie dla Twojej osobistej marki

PSYCHOPAKIET

Nasza misja

Ogólnopolski program wsparcia psychicznego

 • helpers

  POMOC PSYCHOLOGICZNA DOSTĘPNA DLA KAŻDEGO

  Misją, która nam przyświeca, jest szerzenie profesjonalnej pomocy psychologicznej. Dzięki Psychopakietowi chcemy uczynić ją dostępną dla wszystkich pracowników i ich rodzin. Zapewniamy profesjonalną pomoc psychologa i psychoterapeuty online oraz współpracujemy w poradniami psychologicznymi i psychoterapeutycznymi – by poszerzać swoją ofertę o usługi stacjonarnie. Dbamy o to, by każdy mógł poprawić jakość swojego życia.

 • officeInPoland

  GABINETY STACJONARNE W CAŁEJ POLSCE

  Staramy się dotrzeć z pomocą do najdalszych zakątków Polski. Zdajemy sobie sprawę, że bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem czasami może być jedynym, na jaki zdecyduje się potrzebująca go osoba. Naszym marzeniem jest zapewnienie za pośrednictwem naszego benefitu ogólnodostępnej pomocy psychologicznej również drogą stacjonarną – takiej, na którą nie trzeba długo czekać, a przy tym profesjonalnej i skutecznej.

 • platform

  PLATFORMA DO REALIZACJI USŁUG ONLINE

  Stworzyliśmy bezpieczną platformę umożliwiającą profesjonalną praktykę psychologiczną. Za jej pośrednictwem możliwe jest świadczenie działań, takich jak: konsultacja wideo lub głosowa, czat tekstowy, zadawanie pytań, na które odpowiedzi udziela psycholog. Dbamy o to, by każdy z uczestników zawsze wiedział, kto znajduje się po drugiej stronie, a informacje poruszone w jej trakcie były ściśle chronione.

 • responsibility

  SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ PRACODAWCÓW

  Bazując na wiedzy z psychologii biznesu, dajemy pracodawcom możliwość zadbania o swoich podopiecznych. Stworzyliśmy benefit, który pomaga radzić sobie ze stresem w pracy i wpływa na work life balance. To korzyści dla obu stron. Dbając o zdrowie psychiczne podwładnych, pracodawcy podnoszą ich efektywność oraz zapobiegają chorobom – zarówno fizycznym, jak i somatycznym. Razem stworzymy idealne miejsce pracy.

PSYCHOPAKIET

Dołącz do nas

Współpraca online

Współpraca z gabinetami stacjonarnymi

Współpraca online

Formularz zgłoszeniowy

Współpraca z gabinetami stacjonarnymi

Formularz zgłoszeniowy

FAQ

Brak najczęściej zadawanych pytań