PSYCHOPAKIET

O nas

Co to jest Psychopakiet?

Psychopakiet to ogólnopolski program wsparcia psychologicznego, który pomaga rozwiązywać problemy pracodawców i pracowników firm. Dla Ciebie Psychopakiet to przede wszystkim miejsce, w którym otwiera się przed Tobą dostęp do nowych klientów stacjonarnie bądź online. To praca w gabinecie psychologicznym we własnym wymiarze godzin, w wygodnym systemie rejestracji. Psychopakiet to benefit, który wspiera całe rodziny. Wiemy, jak duże jest zapotrzebowanie na pomoc psychologiczną. Chcemy, by pracodawcy dbali o pracowników poprzez wzięcie społecznej odpowiedzialności za ich zdrowie psychiczne. Pragniemy realnie pomagać i wpływać na dostęp do opieki psychologicznej. Nasza platforma jest nowoczesnym i wygodnym narzędziem. Dodawanie dostępności, potwierdzenia spotkań, odwoływanie wizyt — wszystko jest proste i intuicyjne. Poprowadzisz konsultacje online oraz grupy wsparcia bez potrzeby instalowania dodatkowych aplikacji. Twój profil na naszej platformie pomoże Ci zbudować osobistą markę — wypromujemy Cię też w mediach społecznościowych

PSYCHOPAKIET

Współpraca

Dlaczego warto

Praca psychologa jest wciąż niedoceniana, szczególnie w usługach budżetowych, zapewnianych przez państwo. Psychopakiet łączy psychologię ze światem biznesu. Dajemy przestrzeń do realizacji usług psychologicznych dla pracowników firm i ich bliskich – i to wszystko na ogólnopolską skalę. Psychopakiet to benefit przyszłości. Zapraszamy Cię do współpracy i przesłania formularza zgłoszeniowego. Współpraca z nami równa się atrakcyjne wynagrodzenie. Psychopakiet to praca dla psychologa, która wspiera rozwój i samorealizację. Nasza platforma to wirtualna recepcja i aplikacja, które zapewnia Tobie i Twoim klientom komfort spotkań online i stacjonarnych.

Wysokie wynagrodzenia - Twoja praca ma wartość!
Narzędzie do obsługi Twojego gabinetu
Pełen grafik według Twoich dostępności
Wsparcie dla Twojej osobistej marki

PSYCHOPAKIET

Nasza misja

Ogólnopolski program wsparcia psychicznego

 • helpers

  POMOC PSYCHOLOGICZNA DOSTĘPNA DLA KAŻDEGO

  Misją, która nam przyświeca, jest szerzenie profesjonalnej pomocy psychologicznej. Dzięki Psychopakietowi chcemy uczynić ją dostępną dla wszystkich pracowników i ich rodzin. Zapewniamy profesjonalną pomoc psychologa i psychoterapeuty online oraz współpracujemy w poradniami psychologicznymi i psychoterapeutycznymi – by poszerzać swoją ofertę o usługi stacjonarnie. Dbamy o to, by każdy mógł poprawić jakość swojego życia.

 • officeInPoland

  GABINETY STACJONARNE W CAŁEJ POLSCE

  Staramy się dotrzeć z pomocą do najdalszych zakątków Polski. Zdajemy sobie sprawę, że bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem czasami może być jedynym, na jaki zdecyduje się potrzebująca go osoba. Naszym marzeniem jest zapewnienie za pośrednictwem naszego benefitu ogólnodostępnej pomocy psychologicznej również drogą stacjonarną – takiej, na którą nie trzeba długo czekać, a przy tym profesjonalnej i skutecznej.

 • platform

  PLATFORMA DO REALIZACJI USŁUG ONLINE

  Stworzyliśmy bezpieczną platformę umożliwiającą profesjonalną praktykę psychologiczną. Za jej pośrednictwem możliwe jest świadczenie działań, takich jak: konsultacja wideo lub głosowa, czat tekstowy, zadawanie pytań, na które odpowiedzi udziela psycholog. Dbamy o to, by każdy z uczestników zawsze wiedział, kto znajduje się po drugiej stronie, a informacje poruszone w jej trakcie były ściśle chronione.

 • responsibility

  SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ PRACODAWCÓW

  Bazując na wiedzy z psychologii biznesu, dajemy pracodawcom możliwość zadbania o swoich podopiecznych. Stworzyliśmy benefit, który pomaga radzić sobie ze stresem w pracy i wpływa na work life balance. To korzyści dla obu stron. Dbając o zdrowie psychiczne podwładnych, pracodawcy podnoszą ich efektywność oraz zapobiegają chorobom – zarówno fizycznym, jak i somatycznym. Razem stworzymy idealne miejsce pracy.

PSYCHOPAKIET

Dołącz do nas

Współpraca online

Współpraca z gabinetami stacjonarnymi

Współpraca online

Formularz zgłoszeniowy

Współpraca z gabinetami stacjonarnymi

Formularz zgłoszeniowy

FAQ

Oferujemy ci pracę w formie zdalnej realizowanej przez platformę Psychopakiet, która jest samodzielnym narzędziem pracy do realizowania usług online (bez konieczności obsługiwania dodatkowych programów) lub współpracę z Twoim gabinetem stacjonarnym.
Zależy nam na utrzymaniu wysokich standardów pomocy psychologicznej, dlatego preferowanym przez nas wykształceniem jest magister psychologii. Zatrudniamy też osoby z innym wykształceniem, które ukończyły lub uczęszczają do szkoły psychoterapeutycznej.
Liczba godzin, które chcesz poświęcić na pracę w Psychopakiecie, zależy tylko od Ciebie. Preferujemy deklarację minimum 4 h dostępności miesięcznie w przypadku psychologa stacjonarnego oraz minimum 3 h dostępności tygodniowo psychologa online.
Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie, a my skontaktujemy się z Tobą, by potwierdzić Twoje dane i kwalifikacje. Po dopełnieniu formalności utworzymy Twoje konto w systemie i zaprosimy Cię na szkolenie wprowadzające.
Rozliczamy się zgodnie z raportem wykonanych przez Ciebie usług: (1) prowadząc własną działalność gospodarczą wystawiasz nam fakturę, którą my opłacamy lub (2) zawierasz z nami umowę zlecenie, a my przelewamy wynagrodzenie na podane przez Ciebie konto.
Tak. Za pośrednictwem naszej platformy uzyskasz dostęp do swojego grafiku pracy, dzięki czemu będziesz mógł wprowadzać preferowane przez siebie godziny pracy.
Nasi klienci to przede wszystkim pracownicy współpracujących z nami firm i ich bliscy, ale swoją ofertę kierujemy również do klientów indywidualnych. To ludzie, którzy zmagają się z takimi samymi problemami, jak wszyscy klienci gabinetów.
Klient ma prawo odwołać wizytę do 24h przed jej planowanym rozpoczęciem. Jeżeli nie przestrzega on regulaminu i nie odwoła swojej wizyty w wyznaczonym czasie otrzymasz wynagrodzenie tak jak w przypadku zrealizowania konsultacji.
Możesz odwołać wizytę bez podania powodu do 24h przed umówionym terminem. Musisz jedynie zaznaczyć odwołanie wizyty w naszym systemie, aby klient otrzymał odpowiednie powiadomienie. W Twoim raporcie pracy zostanie odnotowane odwołanie wizyty.
Szanujemy twoja niezależność, dlatego jest to możliwe. Usługi realizowane w ramach systemu Psychopakiet, mogą być rozszerzeniem Twojej dotychczasowej działalności.
Sam wybierasz formę realizacji swoich usług. Praca online zapewnia ci swobodę w dostosowywaniu grafiku do swojego trybu życia. Praca stacjonarna opiera się na współpracy z gabinetami partnerskimi, do których możesz dołączyć i Ty.