PSYCHOPAKIET

Porozmawiajmy

Twoja praca ma znaczenie

Zdajemy sobie sprawę, jak wiele energii trzeba poświęcić na naukę zawodu psychologa i psychoterapeuty. Wiemy, że dobry specjalista to nie tylko absolwent 5-letnich studiów magisterskich, lecz także uczestnik wielu specjalizacji, kursów oraz konferencji. To lata ciężkiej pracy i nieustanne zdobywanie aktualnej wiedzy, bo do tego zobowiązują etyka oraz ciekawość. To poświęcony czas i pieniądze. Praca psychologa to wielka odpowiedzialność społeczna – by ją wykonywać, należy posiadać ogrom wiedzy, ale i doświadczenia. Doceniamy to i pomagamy naszym pracownikom realizować się w ich specjalizacjach oraz nurtach. Jesteśmy otwarci na profesjonalistów chcących rozwijać się zarówno w nowoczesnych specjalizacjach, takich jak psychodietetyka, jak i tych tradycyjnych. Zachęcamy do współpracy psychologów i psychoterapeutów. Każdy specjalista jest na wagę złota. Opowiedz nam o swojej pasji, a my będziemy skutecznie wspierać Cię w rozwoju zawodowym.

PSYCHOPAKIET

Korzyści

Dlaczego warto - praca dla psychologów

1

Odbiorcą naszych usług są firmy

Zachęcamy pracodawców do dbania o psychikę pracowników w ramach pozapłacowych form wynagrodzenia. Każdą organizację traktujemy indywidualnie, by jak najlepiej zrozumieć ludzi, którzy w niej pracują, i odpowiedzieć na ich potrzeby.

2

Psychopakiet to benefit pracowniczy

Pracownicy mogą korzystać z pomocy psychologicznej w podobny sposób, jak wykorzystują karnet na siłownię. Terapia jest usługą, która poprawia jakość życia. To nowoczesny, wpisujący się w aktualne trendy i bardzo potrzebny benefit.

3

Tworzymy sieć gabinetów partnerskich

Zapraszamy do współpracy psychologów i psychoterapeutów posiadających własne gabinety. To dodatkowa praca we własnej pracowni, dzięki której możesz pomagać na większą skalę. Chcemy realizować usługi Psychopakietu w całej Polsce.

4

Współpracujemy z psychologami online

Psycholog online może podjąć z nami współpracę na każdym etapie prowadzenia swojej praktyki. Wystarczą szybkie łącze i spokojna przestrzeń do rozmowy. Nie trzeba wynajmować gabinetu – to wygodna opcja dla psychologa i psychoterapeuty.

5

Nasza platforma to doskonałe narzędzie pracy

W jednym miejscu udostępnisz klientom swój kalendarz, potwierdzisz lub odwołasz wizytę, odpowiesz na pytania, zrealizujesz konsultację wideo, stworzysz i zaprezentujesz swój profil. Nie potrzebujesz innych aplikacji.

6

Upowszechniamy dostęp do usług psychologicznych

Gabinety psychologiczne w całej Polsce czy psycholog online? Zapewniamy wsparcie na wyciągnięcie ręki. To rozsądny i skuteczny benefit. Pomoc psychologiczna jest potrzebna tysiącom Polaków. Każdy powinien mieć do niej dostęp.

7

Powiadomienia z systemu

Nie musisz pamiętać o wizycie. System przypomina o zapisanych spotkaniach, informuje o odwołanych konsultacjach, wiadomościach od klientów i wszystkich zmianach, które zaszły na Twoim koncie.

8

Raporty i rozliczenia

W panelu użytkownika sprawdzisz, ile odbyłeś konsultacji oraz wyszukasz informacje o spotkaniach, które się nie odbyły. Wygenerujesz raport, na podstawie którego otrzymasz wynagrodzenie.

9

Klienci

Pracownicy firm logują się do swoich kont i wybierają terapeutę, z którym chcą odbyć konsultację. Psychopakiet to benefit dla pracowników z całego kraju.

PSYCHOPAKIET

Zasady współpracy

Zostań naszym partnerem

 • UMOWA ZLECENIE LUB B2B

  UMOWA ZLECENIE LUB B2B

  Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, wystawiasz nam fakturę na podstawie raportu wygenerowanego przez system. Zawiera się w nim liczba konsultacji przeprowadzonych (zarówno online, jak i stacjonarnie, jeżeli realizujesz je w takiej formie), ale i tych niezrealizowanych. Jeśli nie prowadzisz firmy, podpisujemy umowę zlecenie – rozliczamy się także na podstawie raportu.

 • TWOJE WYNAGRODZENIE

  TWOJE WYNAGRODZENIE

  Stawka, którą proponujemy, jest jedną z najwyższych wśród usług psychologicznych na platformach benefitowych, w zależności od realizowanej usługi, otrzymujesz od nas nawet do 80% kwoty, którą płaci klient.Wynagrodzenie jest zależne od liczby przeprowadzonych konsultacji. Rozliczamy się po zakończonym miesiącu pracy ze wszystkich zrealizowanych zgodnie z regulaminem godzin i odpowiedzi na wiadomości klientów.

 • CZAS PRACY

  CZAS PRACY

  Sam wybierasz zakres godzin, który chcesz poświęcić na Psychopakiet. Może to być Twoje dodatkowe zajęcie lub praca w pełnym wymiarze. Swoją dostępność określasz na bieżąco, wpisując ją do systemu w panelu użytkownika na Twoim koncie. Preferujemy, by w ciągu tygodnia zrealizować min. 5 h konsultacji.

 • SZKOLENIA I WSPARCIE

  SZKOLENIA I WSPARCIE

  Przed rozpoczęciem pracy w Psychopakiecie zapewniamy profesjonalne szkolenie oraz autorskie materiały poświęcone specyfice pracy online. Wspólnie omówimy potencjalne trudności i zagrożenia oraz niezbędne procedury obowiązujące w nietypowych sytuacjach terapeutycznych. Zaprosimy Cię również na szkolenie dotyczące obsługi systemu. W trakcie Twojej pracy zapewnimy wsparcie technologiczne.

PSYCHOPAKIET

Dołącz do nas

Współpraca online

Współpraca z gabinetami stacjonarnymi

Współpraca online

Formularz zgłoszeniowy

Współpraca z gabinetami stacjonarnymi

Formularz zgłoszeniowy

FAQ

Brak najczęściej zadawanych pytań