PSYCHOPAKIET

Porozmawiajmy

Twoja praca ma znaczenie

Zdajemy sobie sprawę, jak wiele energii trzeba poświęcić na naukę zawodu psychologa i psychoterapeuty. Wiemy, że dobry specjalista to nie tylko absolwent 5-letnich studiów magisterskich, lecz także uczestnik wielu specjalizacji, kursów oraz konferencji. To lata ciężkiej pracy i nieustanne zdobywanie aktualnej wiedzy, bo do tego zobowiązują etyka oraz ciekawość. To poświęcony czas i pieniądze. Praca psychologa to wielka odpowiedzialność społeczna – by ją wykonywać, należy posiadać ogrom wiedzy, ale i doświadczenia. Doceniamy to i pomagamy naszym pracownikom realizować się w ich specjalizacjach oraz nurtach. Jesteśmy otwarci na profesjonalistów chcących rozwijać się zarówno w nowoczesnych specjalizacjach, takich jak psychodietetyka, jak i tych tradycyjnych. Zachęcamy do współpracy psychologów i psychoterapeutów. Każdy specjalista jest na wagę złota. Opowiedz nam o swojej pasji, a my będziemy skutecznie wspierać Cię w rozwoju zawodowym.

PSYCHOPAKIET

Korzyści

Dlaczego warto - praca dla psychologów

1

Odbiorcą naszych usług są firmy

Zachęcamy pracodawców do dbania o psychikę pracowników w ramach pozapłacowych form wynagrodzenia. Każdą organizację traktujemy indywidualnie, by jak najlepiej zrozumieć ludzi, którzy w niej pracują, i odpowiedzieć na ich potrzeby.

2

Psychopakiet to benefit pracowniczy

Pracownicy mogą korzystać z pomocy psychologicznej w podobny sposób, jak wykorzystują karnet na siłownię. Terapia jest usługą, która poprawia jakość życia. To nowoczesny, wpisujący się w aktualne trendy i bardzo potrzebny benefit.

3

Tworzymy sieć gabinetów partnerskich

Zapraszamy do współpracy psychologów i psychoterapeutów posiadających własne gabinety. To dodatkowa praca we własnej pracowni, dzięki której możesz pomagać na większą skalę. Chcemy realizować usługi Psychopakietu w całej Polsce.

4

Współpracujemy z psychologami online

Psycholog online może podjąć z nami współpracę na każdym etapie prowadzenia swojej praktyki. Wystarczą szybkie łącze i spokojna przestrzeń do rozmowy. Nie trzeba wynajmować gabinetu – to wygodna opcja dla psychologa i psychoterapeuty.

5

Nasza platforma to doskonałe narzędzie pracy

W jednym miejscu udostępnisz klientom swój kalendarz, potwierdzisz lub odwołasz wizytę, odpowiesz na pytania, zrealizujesz konsultację wideo, stworzysz i zaprezentujesz swój profil. Nie potrzebujesz innych aplikacji.

6

Upowszechniamy dostęp do usług psychologicznych

Gabinety psychologiczne w całej Polsce czy psycholog online? Zapewniamy wsparcie na wyciągnięcie ręki. To rozsądny i skuteczny benefit. Pomoc psychologiczna jest potrzebna tysiącom Polaków. Każdy powinien mieć do niej dostęp.

7

Powiadomienia z systemu

Nie musisz pamiętać o wizycie. System przypomina o zapisanych spotkaniach, informuje o odwołanych konsultacjach, wiadomościach od klientów i wszystkich zmianach, które zaszły na Twoim koncie.

8

Raporty i rozliczenia

W panelu użytkownika sprawdzisz, ile odbyłeś konsultacji oraz wyszukasz informacje o spotkaniach, które się nie odbyły. Wygenerujesz raport, na podstawie którego otrzymasz wynagrodzenie.

9

Klienci

Pracownicy firm logują się do swoich kont i wybierają terapeutę, z którym chcą odbyć konsultację. Psychopakiet to benefit dla pracowników z całego kraju.

PSYCHOPAKIET

Zasady współpracy

Zostań naszym partnerem

 • UMOWA ZLECENIE LUB B2B

  UMOWA ZLECENIE LUB B2B

  Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, wystawiasz nam fakturę na podstawie raportu wygenerowanego przez system. Zawiera się w nim liczba konsultacji przeprowadzonych (zarówno online, jak i stacjonarnie, jeżeli realizujesz je w takiej formie), ale i tych niezrealizowanych. Jeśli nie prowadzisz firmy, podpisujemy umowę zlecenie – rozliczamy się także na podstawie raportu.

 • TWOJE WYNAGRODZENIE

  TWOJE WYNAGRODZENIE

  Stawka, którą proponujemy, jest jedną z najwyższych wśród usług psychologicznych na platformach benefitowych, w zależności od realizowanej usługi, otrzymujesz od nas nawet do 80% kwoty, którą płaci klient.Wynagrodzenie jest zależne od liczby przeprowadzonych konsultacji. Rozliczamy się po zakończonym miesiącu pracy ze wszystkich zrealizowanych zgodnie z regulaminem godzin i odpowiedzi na wiadomości klientów.

 • CZAS PRACY

  CZAS PRACY

  Sam wybierasz zakres godzin, który chcesz poświęcić na Psychopakiet. Może to być Twoje dodatkowe zajęcie lub praca w pełnym wymiarze. Swoją dostępność określasz na bieżąco, wpisując ją do systemu w panelu użytkownika na Twoim koncie. Preferujemy, by w ciągu tygodnia zrealizować min. 5 h konsultacji.

 • SZKOLENIA I WSPARCIE

  SZKOLENIA I WSPARCIE

  Przed rozpoczęciem pracy w Psychopakiecie zapewniamy profesjonalne szkolenie oraz autorskie materiały poświęcone specyfice pracy online. Wspólnie omówimy potencjalne trudności i zagrożenia oraz niezbędne procedury obowiązujące w nietypowych sytuacjach terapeutycznych. Zaprosimy Cię również na szkolenie dotyczące obsługi systemu. W trakcie Twojej pracy zapewnimy wsparcie technologiczne.

PSYCHOPAKIET

Dołącz do nas

Współpraca online

Współpraca z gabinetami stacjonarnymi

Współpraca online

Formularz zgłoszeniowy

Współpraca z gabinetami stacjonarnymi

Formularz zgłoszeniowy

FAQ

Oferujemy ci pracę w formie zdalnej realizowanej przez platformę Psychopakiet, która jest samodzielnym narzędziem pracy do realizowania usług online (bez konieczności obsługiwania dodatkowych programów) lub współpracę z Twoim gabinetem stacjonarnym.
Zależy nam na utrzymaniu wysokich standardów pomocy psychologicznej, dlatego preferowanym przez nas wykształceniem jest magister psychologii. Zatrudniamy też osoby z innym wykształceniem, które ukończyły lub uczęszczają do szkoły psychoterapeutycznej.
Liczba godzin, które chcesz poświęcić na pracę w Psychopakiecie, zależy tylko od Ciebie. Preferujemy deklarację minimum 4 h dostępności miesięcznie w przypadku psychologa stacjonarnego oraz minimum 3 h dostępności tygodniowo psychologa online.
Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie, a my skontaktujemy się z Tobą, by potwierdzić Twoje dane i kwalifikacje. Po dopełnieniu formalności utworzymy Twoje konto w systemie i zaprosimy Cię na szkolenie wprowadzające.
Rozliczamy się zgodnie z raportem wykonanych przez Ciebie usług: (1) prowadząc własną działalność gospodarczą wystawiasz nam fakturę, którą my opłacamy lub (2) zawierasz z nami umowę zlecenie, a my przelewamy wynagrodzenie na podane przez Ciebie konto.
Tak. Za pośrednictwem naszej platformy uzyskasz dostęp do swojego grafiku pracy, dzięki czemu będziesz mógł wprowadzać preferowane przez siebie godziny pracy.
Nasi klienci to przede wszystkim pracownicy współpracujących z nami firm i ich bliscy, ale swoją ofertę kierujemy również do klientów indywidualnych. To ludzie, którzy zmagają się z takimi samymi problemami, jak wszyscy klienci gabinetów.
Klient ma prawo odwołać wizytę do 24h przed jej planowanym rozpoczęciem. Jeżeli nie przestrzega on regulaminu i nie odwoła swojej wizyty w wyznaczonym czasie otrzymasz wynagrodzenie tak jak w przypadku zrealizowania konsultacji.
Możesz odwołać wizytę bez podania powodu do 24h przed umówionym terminem. Musisz jedynie zaznaczyć odwołanie wizyty w naszym systemie, aby klient otrzymał odpowiednie powiadomienie. W Twoim raporcie pracy zostanie odnotowane odwołanie wizyty.
Szanujemy twoja niezależność, dlatego jest to możliwe. Usługi realizowane w ramach systemu Psychopakiet, mogą być rozszerzeniem Twojej dotychczasowej działalności.
Sam wybierasz formę realizacji swoich usług. Praca online zapewnia ci swobodę w dostosowywaniu grafiku do swojego trybu życia. Praca stacjonarna opiera się na współpracy z gabinetami partnerskimi, do których możesz dołączyć i Ty.