Psychopakiet to platforma dzięki, której możesz skorzystać z darmowej pomocy psychologicznej. Dostęp do platformy zapewnia ci Twój Pracodawca. Pomoc psychologiczna, do której uzyskałeś dostęp działa w ramach benefitu - nowoczesnej formy świadczeń pozapłacowych. Psychopakiet to najlepsza forma “psychologicznego karnetu”. Możesz zrealizować go w formie spotkań z psychologiem lub psychoterapeutą online bądź odwiedzić jeden z  naszych partnerskich gabinetów psychologicznych. Oferujemy najwyższą jakość usług psychologicznych dla Ciebie i Twoich bliskich. Nasi specjaliści są gotowi Ci pomóc, gdy będziesz tego potrzebować. 


Jakie usługi wchodzą w zakres Psychopakietu? 


W ramach benefitu możesz skorzystać z: 

Konsultacji psychologicznej online, która trwa 50 min. 

Rozmowa psychologiem online, podczas której możesz opowiedzieć o swoim dowolnym problemie. Odbywa się po zalogowaniu do platformy. Może to być konsultacja głosowa lub wideogłosowa.


Czatu tekstowego z psychologiem (na żywo) 

Piszesz wiadomość tekstową a psycholog odpowiada na bieżąco. Możesz opisać swój problem, odpowiedź otrzymasz natychmiast. 


Wiadomości tekstowej do psychologa 

Wiadomość email, w której możesz poruszyć każdą ważną dla Ciebie sprawę, bez obawy, że o czymś zapomnisz. Odpowiedź otrzymasz w ciągu 48 godzin.


Konsultacji z psychologiem stacjonarnie 

Spotkanie z psychologiem w jednym ze stacjonarnych gabinetów Psychopakietu.


Grup wsparcia

Spotkanie online w grupie osób, których łączy podobny problem. Spotkanie moderowane przez psychologa.


W przypadku spotkań z psychologiem oraz psychoterapeutą istnieje możliwość kontynuowania regularnych spotkań, bądź terapii, online lub stacjonarnie.


BEZPIECZNIE, PROFESJONALNIE, SKUTECZNIE


W Psychopakiecie znajdziesz profesjonalną pomoc psychologiczną nawet przez telefon. W naszym zespole pracują wykwalifikowani psychologowie, psychoterapeuci pracujący w różnych nurtach dzięki czemu możesz uzyskać pomoc, której potrzebujesz, adekwatną do Twojego problemu. Przede wszystkim jesteśmy pasjonatami tego co robimy. Ludzie są dla nas ważni. Wśród naszych specjalistów są również psychoterapeuci dla dzieci i młodzieży, którzy znają i rozumieją potrzeby, etapy rozwojowe, emocje dzieci młodszych jak i tych wkraczających w dorosłość. Oferujemy również możliwość skorzystania z terapii dla par/terapii małżeńskiej, być zadbać o stabilne więzi rodzinne.


Każdego dnia pracujemy z ludźmi i mierzymy się wspólnie z ich problemami. Każdego dnia zdobywamy cenne doświadczenie. Zaufanie dla nas to podstawa. Dobrze wiemy, że jest ważne dla każdego klienta, ale i również dla nas - psychologów i psychoterapuetów. Chcemy dawać poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Chcemy pomóc odnaleźć work life balance - dla Ciebie i dla Twoich bliskich. Nie jest trudno zatracić granice między życiem prywanym a zawodowy nie zdawając sobie sprawy, że właśnie tracimy równowagę w swoim życiu. Jesteśmy wsparciem w sytuacjach trudnych i kryzysowych. Jesteśmy by pomóc Ci radzić sobie z problemami, stresem i trudnymi emocjami, które doświadcza każdy.


Jeśli masz problemy ze zdrowiem psychicznym - jesteśmy dla Ciebie tu i teraz.  Chcemy nieść najlepszą pomoc psychologiczną. Jesteśmy pewni naszych umiejętności i gotowi realizować naszą misję. Być dla Ciebie i zadbać o Twoje zdrowie psychiczne. 


Poznaj nasze usługi.