PSYCHOPAKIET

Badania HR

Diagnozujemy i dajemy rozwiązania

 • Brain puzzle

  01

  Analizujemy potrzeby Twojej firmy

  Uwzględniając zmiany, jakie chciałbyś zobaczyć w swojej firmie, zweryfikujemy bieżące potrzeby pracowników i przedstawimy Ci propozycje ulepszeń, które warto wdrożyć, by rozwijać ich kompetencje, podnosić efektywność i satysfakcję z wykonywanych obowiązków, a przez to tworzyć także stabilne miejsca pracy.

 • Triangle

  02

  Dobieramy profesjonalne narzędzia badawcze

  Swoje działania opieramy na weryfikowalnych rozwiązaniach. Bazujemy na założeniach psychologii w biznesie, która dostarcza rzetelnych narzędzi. Metody, którymi się posługujemy, nigdy nas nie zawiodły, zawsze wybieramy te, które są najlepiej dopasowane do Twojej firmy.

 • Timer

  03

  Prowadzimy badania, nie odrywając Twojego zespołu od pracy

  Rozumiemy, że zlecając nam badania HR dla swojej firmy, nie chcesz, by zanadto rozpraszać Twoich pracowników i odrywać ich od pracy. Szanujemy to, dlatego wkładamy wysiłek, by nasze rozwiązania były maksymalnie efektywne przy optymalnym wymiarze czasowym. t

 • Hands

  04

  Dajemy rozwiązania, które działają

  Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu badań HR. Podjęte przez nas działania dają realną poprawę. Poznanie potrzeb swoich pracowników to droga do ich skutecznej motywacji. Z naszą pomocą ograniczysz absencję w swojej firmie oraz podniesiesz efektywność zespołu.

PSYCHOPAKIET

Szkolenia

Oferujemy szkolenia indywidualnie dobrane pod Twoją firmę. Zaczynamy od początkowej weryfikacji potrzeb Twoich pracowników. W naszej ofercie masz do wyboru szereg różnorodnych rozwiązań, m.in. szkolenia, webinary, wyjazdy integracyjne. Proponujemy usługi zarówno drogą online, jak i na żywo. Gwarantujemy szeroki wachlarz możliwych tematów. Edukujemy pracowników z zagadnień rozwojowych, takich jak budowanie zdrowych relacji w zespole, sposoby radzenia sobie z trudnymi emocjami oraz zapobieganie pojawieniu się zaburzeń związanych z wypaleniem zawodowym. Pokażemy Twoim pracownikom, jak stworzyć skuteczny work life balance. Liczy się dla nas dobro Twoich podopiecznych.

Blue circle

Treść szkoleń opieramy na rzetelnej wiedzy psychologicznej.

Blue circle

Skutecznie zaangażujemy Twój zespół.

Blue circle

Tylko konkrety i praktyczne rozwiązania.

Blue circle

Trwały efekt, który zbuduje siłę Twojej organizacji.

PSYCHOPAKIET

Komunikacja w firmie

Budowanie dobrych relacji

Budowanie wizerunku

Stosuj narzędzia motywacji, które mają podstawy w psychologii biznesu. Informuj pracowników o działaniach w firmie, doceniaj ich starania, komunikuj o efektach wspólnej pracy. Buduj relacje oparte na zaufaniu i odpowiedzialności. Wesprzemy Cię w prowadzeniu mediów społecznościowych. Proponujemy też współtworzenie bloga firmowego, który jest doskonałym narzędziem komunikacji.

Newsletter wewnętrzny

Stwórz system informacyjny dla pracowników. Przekazujemy pracownikom wybrane przez Ciebie informacje, komunikaty i potrzebne dane. Współpracujemy z działem HR i dobieramy treści, które wpływają na motywację i zwiększają efektywność. Posługujemy się profesjonalnie wybranymi narzędziami. Zajmujemy się również zbieraniem informacji zwrotnych i wdrażaniem zmian w komunikacji.

Budowanie stabilnych i zdrowych relacji pracownik – pracodawca

Zaproponujemy zmiany i zaplanujemy strategię. Wskażemy, jak umocnić więź z pracownikami w codziennych kontaktach, zaplanujemy eventy, akcje charytatywne. Jesteśmy specjalistami od budowania zdrowych i bezpiecznych relacji. Znamy się na ludziach, umiemy słuchać i rozumiemy potrzeby Twojej firmy i jej pracowników. Możesz nam zaufać.