PSYCHOPAKIET

Badania HR

Diagnozujemy i dajemy rozwiązania

 • Brain puzzle

  01

  Analizujemy potrzeby Twojej firmy

  Uwzględniając zmiany, jakie chciałbyś zobaczyć w swojej firmie, zweryfikujemy bieżące potrzeby pracowników i przedstawimy Ci propozycje ulepszeń, które warto wdrożyć, by rozwijać ich kompetencje, podnosić efektywność i satysfakcję z wykonywanych obowiązków, a przez to tworzyć także stabilne miejsca pracy.

 • Triangle

  02

  Dobieramy profesjonalne narzędzia badawcze

  Swoje działania opieramy na weryfikowalnych rozwiązaniach. Bazujemy na założeniach psychologii w biznesie, która dostarcza rzetelnych narzędzi. Metody, którymi się posługujemy, nigdy nas nie zawiodły, zawsze wybieramy te, które są najlepiej dopasowane do Twojej firmy.

 • Timer

  03

  Prowadzimy badania, nie odrywając Twojego zespołu od pracy

  Rozumiemy, że zlecając nam badania HR dla swojej firmy, nie chcesz, by zanadto rozpraszać Twoich pracowników i odrywać ich od pracy. Szanujemy to, dlatego wkładamy wysiłek, by nasze rozwiązania były maksymalnie efektywne przy optymalnym wymiarze czasowym.

 • Hands

  04

  Dajemy rozwiązania, które działają

  Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu badań HR. Podjęte przez nas działania dają realną poprawę. Poznanie potrzeb swoich pracowników to droga do ich skutecznej motywacji. Z naszą pomocą ograniczysz absencję w swojej firmie oraz podniesiesz efektywność zespołu.

PSYCHOPAKIET

Szkolenia

Oferujemy szkolenia indywidualnie dobrane pod Twoją firmę. Zaczynamy od początkowej weryfikacji potrzeb Twoich pracowników. W naszej ofercie masz do wyboru szereg różnorodnych rozwiązań, m.in. szkolenia, webinary, wyjazdy integracyjne. Proponujemy usługi zarówno drogą online, jak i na żywo. Gwarantujemy szeroki wachlarz możliwych tematów. Edukujemy pracowników z zagadnień rozwojowych, takich jak budowanie zdrowych relacji w zespole, sposoby radzenia sobie z trudnymi emocjami oraz zapobieganie pojawieniu się zaburzeń związanych z wypaleniem zawodowym. Pokażemy Twoim pracownikom, jak stworzyć skuteczny work life balance. Liczy się dla nas dobro Twoich podopiecznych.

Blue circle

Wiedza, którą można łatwo wprowadzić w życie.

Blue circle

Efekty, które zostają z pracownikami na długo.

Blue circle

Treści, które bazują na rzetelnej naukowej wiedzy.

Blue circle

Relacje, które poprawią atmosferę w pracy.

PSYCHOPAKIET

Komunikacja w firmie

Budowanie dobrych relacji

Budowanie wizerunku

Stosuj narzędzia motywacji, które mają podstawy w psychologii biznesu. Informuj pracowników o działaniach w firmie, doceniaj ich starania, komunikuj o efektach wspólnej pracy. Buduj relacje oparte na zaufaniu i odpowiedzialności. Wesprzemy Cię w prowadzeniu mediów społecznościowych. Proponujemy też współtworzenie bloga firmowego, który jest doskonałym narzędziem komunikacji.

Newsletter wewnętrzny

Stwórz system informacyjny dla pracowników. Przekazujemy pracownikom wybrane przez Ciebie informacje, komunikaty i potrzebne dane. Współpracujemy z działem HR i dobieramy treści, które wpływają na motywację i zwiększają efektywność. Posługujemy się profesjonalnie wybranymi narzędziami. Zajmujemy się również zbieraniem informacji zwrotnych i wdrażaniem zmian w komunikacji.

Budowanie stabilnych i zdrowych relacji pracownik – pracodawca

Zaproponujemy zmiany i zaplanujemy strategię. Wskażemy, jak umocnić więź z pracownikami w codziennych kontaktach, zaplanujemy eventy, akcje charytatywne. Jesteśmy specjalistami od budowania zdrowych i bezpiecznych relacji. Znamy się na ludziach, umiemy słuchać i rozumiemy potrzeby Twojej firmy i jej pracowników. Możesz nam zaufać.